Bora Zemani e ndryshon komplet fytyrën, nuk do ta njihni

lajme

Bora Zemani e ndryshon komplet fytyrën, nuk do ta njihni

Prezantuesja Bora Zemani aktualisht është në pauzë dhe po qëndron larg ekranit.

Këtë kohë ajo po e shfrytëzon për të qendruar pranë Donaldit dhe të birit dhe shihet se po e shijojnë kohën bashkë.

Bora Zemani, gjatë kësaj periudhe ka bërë edhe një ndryshim të dukshëm në pamje, duke nisur nga ngjyra e flokëve.

Edhe portreti i prezantueses duket mjaftë i transformuar./Kosovarja/

Shiko foton:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in lajme

Popular

To Top