Befason Santiana, bën ndërhyrje të madhe në trupin e saj

Santiana Maloku

lajme

Befason Santiana, bën ndërhyrje të madhe në trupin e saj

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Santiana Maloku ka kthyer kokat nga ajo me fotot e fundit.

Ajo është shfaqur sensuale dhe plot stil.

Me një fustan të zi të shkurtër, të kombinuar me një palë syze dhe taka të larta, ajo dukej mahnitese.

E ajo që bie në sy është se Santiana është mbushur me tatu.

Ajo ka bërë disa tatu në dorën e saj, duke u shfaqur krejtësisht ndryshe sic jemi mësuar ta shohim. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in lajme

Popular

To Top