Hasan Can Kaya, Hadise ile aşk yaşadığı iddiasını…

SON HABER

Hasan Can Kaya, Hadise ile aşk yaşadığı iddiasını…

Konuşanlar programının sunucusu Hasan Can Kaya, eylül ayında Mehmet Dinçerler ile tek celsede boşanan Hadise ile aşk yaşadığı yönündeki haberleri yalanlayarak “İddialar doğru değil. Bekar bir insanım öyle bir şey olsa gizlemem” dedi.

Nisan ayında sessiz sedasız evlendiği Mehmet Dinçerler ile eylül ayında tek celsede boşanan Hadise ile Hasan Can Kaya’nın aşk yaşadığı iddia edildi. Magazin gündemine bomba gibi düşen aşk iddiasına Kaya’dan cevap gecikmedi.

“BÖYLE BİR ŞEY OLSA GİZLEMEM”
Kısa sürede yayılan aşk iddiasının ardından Müzikonair’e açıklama yapan Hasan Can Kaya, “İddialar doğru değil. Ben de haberlerde gördüm. Günde 14 saat film setindeyim. Nereden çıktı hiçbir fikrim yok. Zaten bekar bir insanım öyle bir şey olsa gizlemem” ifadelerini kullandı. Hadise ise hakkında çıkan aşk iddiasıyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Konuşanlar ile gündemden düşmeyen Hasan Can Kaya, programın yönetmeni Sultan San ile aşk yaşıyordu. 2,5 yıl aşk yaşayan San ve Kaya, geçtiğimiz sene ayrıldı. Arkadaş kalan ikili, birlikte çalışmaya da devam ediyor.

Hasan Can Kaya, Hadise ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladıHasan Can Kaya, Hadise ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top