Yıldız futbolcunun eşinden ağızları açık bırakan c.insellik tavsiyesi: Ronaldo bile yapmalı

SON HABER

Yıldız futbolcunun eşinden ağızları açık bırakan c.insellik tavsiyesi: Ronaldo bile yapmalı

Dünya Kupası’nda çeyrek finale yükselen Portekiz Milli Takımı’nda kaleci Rui Patricio’nun c.insel terapist olan eşi Vera Riberio, futbolculara daha iyi performans göstermeleri için çarpıcı bir tavsiyede bulundu. Riberio, Ronaldo dahil tüm futbolcuların maçtan kısa bir süre önce c.insel olarak kendilerini tatmin etmeleri gerektiğini, bunun maçlarda iyi performans göstermelerini sağlayacağını söyledi.

İsviçre’yi 6-1 mağlup ederek Dünya Kupası’nda çeyrek finale yükselen Portekiz Milli Takımı’nda kaleci Rui Patricio’nun c.insel terapist eşi Vera Ribeiro ilginç bir açıklamada bulundu.

“PSİKOLOJİK OLARAK RAHATLIYORLAR”
Vera Ribeiro, futbolcular için sahaya çıkmadan önce stres ve maç baskısından kurtulmanın en etkili yolunu c.insel olarak kendini tatmin etmelerinden geçtiğini söyledi. Portekiz televizyonuna konuşan Vera, “C.insel ilişkinin futbolcuların sahadaki performansını düşürdüğü düşüncesinin yanlış bir düşüncedir, Aksine maçtan önce c.insel ilişkiye girmek futbolcuları psikolojik olarak rahatlatıp daha iyi performans göstermelerini sağlıyor.” dedi.

ŞAŞIRTAN TAVSİYE
Sözlerine devam eden Vera, “Biz futbolcuların maçlardan önce ailelerinden uzak oldukları için c.insel ilişkiye giremeyeceklerini biliyoruz bunun yerine kendi kendilerini tatmin etmelerini tavsiye ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top