Yalı Çapkını’nda o gerçek ortaya çıktı! Gülseren Budayıcıoğlu’na giden o isimmiş

SON HABER

Yalı Çapkını’nda o gerçek ortaya çıktı! Gülseren Budayıcıoğlu’na giden o isimmiş

Yalı Çapkını, hem konusu hem de oyuncularıyla sık sık gündemde yer aldı. Hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan dizinin gerçek bir hikayeden uyarlanması ise izleyicilerin merakını arttırdı. Yalı Çapkını ile ilgili çok merak edilen gerçek, haftalar sonra ortaya çıktı. Bakın Gülseren Budayıcıoğlu’na hangi isim başvurmuş…
Yalı Çapkını'nda o gerçek ortaya çıktı! Gülseren Budayıcıoğlu'na giden o isimmiş
Gaziantepli Korhan Ailesi’nin direği Halis Ağa’nın (Çetin Tekindor) el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit’in (Mert Ramazan Demir) evlenmesine karar vermesiyle gelişecek olayları konu ediniyor.
yalicapkini

DİZİDEKİ KARAKTERLER VE YAŞANANLAR GERÇEK Mİ?
Yalı Çapkını’nda imzası bulunan Gülseren Budayıcıoğlu, dizi hakkında yaptığı bir açıklamayla “Yalı Çapkını gerçek hikaye mi?” sorusuna yanıt verdi. Buğdaycıoğlu, diziyle ilgili şunları söyledi:

Star-Tv-nin-populer-dizisi-Yali-Capkini-dunyaya-aciliyor

“Tabii ki gerçek bir hikayeden alındı. Her karakterin ayrı bir hüznü ve sıkıntısı var. Bakalım siz hangi karakterlerle empati yapacaksınız. Ben en çok Seyran ile ablası Suna’yı kendime yakın görüyorum. Benim de kardeşimle ilişkim böyle yakındı. Halanın, evdeki anne Esme’nin, Suna’nın kaderi başka”

YALI ÇAPKINI KİMİN HİKAYESİ?
Birbirinden farklı karakterlerin yer aldığı Yalı Çapkını dizisinde Gülseren Buğdaycıoğlu’na giden isim, izleyiciler tarafından merak edildi.

8aa17f3d-27fd-4a6d-bf68-91d144ad777b

Bilal Özcan ise sunuculuğunu üstlendiği magazin programında Gülseren Buğdaycıoğlu’na başvuran ismi açıkladı.

Yalı Çapkını dizisi hakkında konuşan Özcan, şunları söyledi: “Gülseren Buğdaycıoğlu’na gidip derdini anlatan, Gülseren Buğdaycıoğlu’nun da bu hikayeyi ortaya çıkarmasına sebep olan, ilk kıvılcımı yakan kim? Benim düşüncelerim Ferit yönündeydi. Çok git gel yaşıyordu. Ekipte çalışan bir kaynaktan kim olduğunu öğrendim.

3034001_810x458

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top