Ünlü ikiliden heyecanlandıran proje: ‘Umuda Koşanlar’ ve ‘Ahbap’ aynı masada

SON HABER

Ünlü ikiliden heyecanlandıran proje: ‘Umuda Koşanlar’ ve ‘Ahbap’ aynı masada

‘Umuda Koşanlar’ ve ‘Ahbap’ ekibi aynı masada buluştu. Yaptıkları insani yardım projeleriyle sık sık gündeme gelen Gamze Özçelik ve şarkıcı Haluk Levent’ten yürekleri ısıtan paylaşım geldi. İkili sosyal medyadan verdikleri proje müjdesiyle heyecanlandırdı.


Önceki gün, Umuda Koşanlar Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Gamze Özçelik, ekibiyle birlikte Ahbap Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Levent ve çalışma arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Yaptıkları insani yardım projeleriyle dünya çapında adından çokça söz ettiren şarkıcı Haluk Levent ve Gamze Özçelik’ten yürekleri ısıtan bir proje müjdesi geldi.

“HAYIR YOLUNDA BULUŞMAK EN GÜZELİ”

Özçelik, önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla umutlara yeniden dokundu.

‘Ahbap Umut Koşucuları’ ile ‘Umut Pınarları’ projesini tanıttı.

Öte yandan ünlü şarkıcı Levent, dünyanın dört bir yanında yaşam mücadelesi veren aileler için Gamze Özçelik ve ekibiyle yaptığı proje toplantısından sıcak bir kareye yer verdi.

Levent paylaşımında, “Bugün sevgili @Gamze_Ozcelikkk ve @umuda_kosanlar derneğini Ahbap’ta misafir ettik. Ahbap ekibiyle toplantı yaptık. “Umut pınarları su kuyuları projelerine de 20 şehit su kuyusu ile destek vermek istedik.” Ayrıca çocukların sağlık sorunları içinde istişare kararı aldık.” ifadelerine yer verdi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top