Trafikte korku dolu anlar! Psikiyatrist yaşadığı dehşeti anlattı: ‘Ölmemizi istedi!’

SON HABER

Trafikte korku dolu anlar! Psikiyatrist yaşadığı dehşeti anlattı: ‘Ölmemizi istedi!’

Arnavutköy’de otomobiliyle hareket halinde olan psikiyatrist, trafikte başka bir sürücü tarafından arabayla sıkıştırıldığı anları sosyal medya hesabından paylaştı. Yaşadığı korku dolu anları anlatan psikiyatrist, kendilerini sıkıştıran sürücünün arabada bulunan herkesi öldürmek istediğini söyledi. Psikiyatrist, “Hayatımda hiç bu kadar salt yıkıcılıkla karşı karşıya kalmamıştım.” diye konuştu.

Hadımköy’den Avcılar istikametine otomobiliyle giden psikiyatrist, trafikte başka bir sürücü tarafından sıkıştırıldığı anları sosyal medya hesabından paylaştı. Sürücünün bir süre sonra otomobilin önünü kesip araçtan inmesini istediğini söylediği anları da cep telefonu kamerasıyla kaydeden psikiyatrist, o anlarda yaşadığı korku dolu dakikaları sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla anlattı.

Kendisine saldırmaya çalışan kişinin arabadakileri öldürmek istediğini söyleyen psikiyatrist şu ifadeleri kullanarak yaşadığı dehşeti dile getirdi:

“ÇARESİZCE İZLEDİK”
FGHFGHFGH

“Bugün sözlü tartışmaya bile girmeden arabada bekleyen iki kadın bir çocuk üç insan kendilerinin ölmesini isteyen bir adamı nasıl çaresizce izledi paylaşmak istedim. TEM Hadımköy ile Avcılar arasında arabamla orta şeritte yaklaşık (100km) hız ile ilerlerken, arkamı da kontrol edip sinyalimi yakıp sola geçtim. Arkadaki aramızda oldukça uzak mesafe olan araba benim sola geçtiğimi görünce uzunları yakıp iyice hızlandı ve yaklaşıp arka tamponuma değe değe beni sıkıştırmaya başladı.”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top