Tophane’deki tarihi caminin bahçesinde hareketli anlar! Ortalığı birbirine katıp ekipleri alarma geçirdi

SON HABER

Tophane’deki tarihi caminin bahçesinde hareketli anlar! Ortalığı birbirine katıp ekipleri alarma geçirdi

İstanbul Beyoğlu’ndaki tarihi Nusretiye Camisi’nin bahçesinde taşkınlık yapan 27 yaşındaki Z.Y, ortalığı birbirine kattı. Şahıs, polis, itfaiye ve sağlık ekiplerini harekete geçirdi. Yarı çıplak şekilde duvara çıkıp, kesici aletle kendine zarar vermeye başlayan Z.Y’nin düşme ihtimaline karşı güvenlik önlemi alındı. Polis tarafından ikna edilip duvardan indikten sonra polisten kaçıp duvardan atlamaya çalışan Z.Y., polisin müdahalesiyle yakalandı. O anlar kameraya yansıdı.

Tophane'deki tarihi caminin bahçesinde hareketli anlar! Ortalığı birbirine katıp ekipleri alarma geçirdi
Tophane’deki tarihi Nusretiye Camisi’nin bahçesinde önceki gün saat 14.30 sıralarında taşkınlık yapan bir kişi polise ihbar edildi. Yarı çıplak şekilde duvara çıkıp, kesici aletle kendine zarar vermeye başlayan Z.Y. isimli kişinin düşme ihtimaline karşı itfaiye ekipleri de hava yastığı açarak önlem aldı.

beyoglunda-tarihi-cami-bahcesinde-ortaligi-karistirdi_1997_dhaphoto1

POLİSTEN KAÇIP DUVARDAN ATLAMAYA ÇALIŞTI
Polisin ikna ettiği Z.Y., duvardan indikten sonra polislerden kaçıp duvardan atlamaya çalıştı. Polisin hızla müdahale ettiği Z.Y. yakalandıktan sonra ambulansa alındı.

beyoglunda-tarihi-cami-bahcesinde-ortaligi-karistirdi_1997_dhaphoto7

Bir süre sakinleşmesi için ambulans içinde bekletildikten sonra, polis merkezine götürüldü. Yaşananlar güvenlik kamerası kayıtlarına girdi. (DHA)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top