Connect with us

Tıp dünyası şokta! Genç kadının g.öğüsleri c.insel organında büyüdü

SON HABER

Tıp dünyası şokta! Genç kadının g.öğüsleri c.insel organında büyüdü

İran’da yaşayan genç kadının göğüslerinin c.insel organında büyüdüğü tespit edildi. Genç kızı ameliyata alan doktorlar parçayı bölgeden çıkardı. Bilim insanları bu durumun çok nadir gerçekleştiği ve resmi kayıtlara geçen sadece birkaç vakanın olduğunu dile getirdi.

İran’da 24 yaşındaki bir kadın, 12 yıl boyunca cinsel organında meydana gelen şişkinliği acı duymadığı için umursamadı. Acıları artınca doktora giden kadının organındaki şişkinliği doktorlar ameliyat ile aldı.

GÖĞÜS DOKUSUYLA AYNI ÇIKTI
Doktorlar daha sonra şişkinliğin ne olduğunu öğrenmek için alınan parçayı laboratuvara yolladı. Yapılan incelemede kadının göğsünün c.insel organın içinde büyüdüğü ve şişkinliğin tamamen göğüs dokusu ile aynı olduğu ortaya çıkınca büyük bir şok yaşandı.


NADİREN GERÇEKLEŞEBİLİYOR
Journal of Medical Case Reports dergisine konuşan doktorlar, göğüslerin genel olarak süt bölgesinde büyüdüklerini fakat bazı durumlarda koltuk altı, karın ve c.insel organ kısımlarında da nadiren büyüdüğünü söyledi.

BİRKAÇ VAKA KAYITLARA GEÇTİ
Doktorlar böyle bir durumun yaşanma ihtimalinin çok düşük olduğunu ve resmi kayıtlara göre sadece birkaç vakanın meydana geldiğini söyledi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top