Tarkan’ın yılbaşı programı için istediği ücret dudak uçuklattı

SON HABER

Tarkan’ın yılbaşı programı için istediği ücret dudak uçuklattı

Yeni yıl yaklaşırken, yılbaşı gecesi için televizyon kanalları da özel eğlence programları için hazırlıklar yapmaya başladı. İddiaya göre; Kanal D, yeni yıl programı için Tarkan’a teklif götürdü. Tarkan ise Kanal D’den 14 milyon lira talep etti.

Tarkan'ın yılbaşı programı için istediği ücret dudak uçuklattı
Megastar lakaplı şarkıcı Tarkan’ın yılbaşı programı için istediği ücret dudak uçuklattı.. Tarkan’a Kanal D’den teklif gittiği öğrenildi. Ünlü şarkıcı, Kanal D’nin yılbaşı programında sahne almak için 14 milyon TL istedi.

EUsfKCiWoAEh918

Son dönemde rol aldığı reklam filmleri ile adından söz ettiren ünlü şarkıcı Tarkan, yeni şarkılarıyla da gündeme geliyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerin başında gelen Megastar lakaplı Tarkan’ın yılbaşı için istediği ücret dudak uçuklattı.

tarkan-konser-sahnesi-neden-yikildi-tarkan-izmir-15257524_4352_amp

14 MİLYON TL İSTEDİ
Temizmagazin’in haberine göre; yeni yıl yaklaşırken, yılbaşı gecesi için televizyon kanalları da özel eğlence programları için hazırlıklar yapmaya başladı. Kanal D, yeni yıl ekranı için Tarkan’a teklif götürdü. Tarkan ise yılbaşı gecesi Kanal D’de olmak için 14 milyon lira talep etti. Henüz anlaşma yapılmadı

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top