Son Dakika: İstanbul Bebek’te bir restoranın iskelesi çöktü: Denize düşenler var, kurtarma çalışmaları sürüyor

SON HABER

Son Dakika: İstanbul Bebek’te bir restoranın iskelesi çöktü: Denize düşenler var, kurtarma çalışmaları sürüyor

Son Dakika: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Arnavutköy Caddesi’nde denize yakın bir restoranın iskelesi çöktü. Yaşanan kazada 4 kişi yaralanırken, ekiplerin denize düşen vatandaşları kurtarma çalışması devam ediyor.

İstanbul Beşiktaş’ta bir mekanın iskelesi çöktü. Bebek semtindeki Arnavutköy Caddesi’nde bulunan bir restoranda meydana gelen olayda, müşteriler denize düştü.

4 KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI
Denize düşenler kurtarılırken olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Olayda yaralanan 4 kişi, sağlık ekiplerince hastaneye sevk edildi. Yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

KAYMAKAMLIK’TAN AÇIKLAMA
Beşiktaş Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada, “Bugün saat 21.00 sıralarında İlçemiz Bebek Arnavutköy Caddesindeki bir restoranda meydana gelen balkon çökmesi nedeniyle, 4 vatandaşımız yaralanmıştır. Yaralılar 112 Acil Sağlık ekiplerince hastaneye sevk edilmiş olup, alınan ilk bilgilerde hayati tehlikelerinin bulunmadığı anlaşılmıştır. Çevrede gerekli emniyet tedbirleri alınmış ve konuyla ilgili soruşturma başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Olay yerinden gelen ilk fotoğraflar şöyle:

Son Dakika: İstanbul Bebek'te bir restoranın olduğu iskele çöktü: Denize düşenler var, kurtarma çalışmaları sürüyorSon Dakika: İstanbul Bebek'te bir restoranın olduğu iskele çöktü: Denize düşenler var, kurtarma çalışmaları sürüyorSon Dakika: İstanbul Bebek'te bir restoranın olduğu iskele çöktü: Denize düşenler var, kurtarma çalışmaları sürüyor

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top