Sokak ortasında ka.dını ta.ciz etti sonra arabanın arkasına sür.ükledi de.hş.et anları kamerada

SON HABER

Sokak ortasında ka.dını ta.ciz etti sonra arabanın arkasına sür.ükledi de.hş.et anları kamerada

İSTANBUL Sultanbeyli’de bir zanlı, yolda yürüyen kadına ci.ns.el t.ciz.de bulundu. 43 güvenlik kamerası incelenerek kimliği tespit edilen za.nlı, 4 gün sonra ya.kalandı. Ta.ciz anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, Sultanbeyli’de Adil Mahallesinde 2 Aralık Cuma günü saat 21.20 sıralarında yaşandı. İddiaya göre yolda yürüyen bir kadın, arkasından gelen bir şahıs tarafından ta.ci.z edildi.

Ta.ciz.ci şahıs, kadını yol kenarına götürmek istediği esnada, yoldan geçen bir otomobil sürücüsü durumu fark ederek durdu. Otomobilin durması ile ta.ciz.ci olay yerinden koş.arak ka.çtı.

Olayla ilgili çalışma başlatan İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, çevrede bulunan 43 güvenlik kamerasını inceleyerek olayın şüphelisinin G.T. isimli şahıs olduğunu tespit etti.

G.T., 5 Aralık Pazartesi günü Ba.ttalga.zi Mahallesindeki bir pasaj içerisinde ya.kala.ndı. Yapılan araştırmalarda, şüphelinin mağdur şahsı tanımadığı ve olayı anlık olarak gerçekleştirdiği öğrenildi.

G.T. isimli şüpheli şahıs, “ci.n.sel ta.ciz” ve “kişiyi hürriyetinden yoksun kı.lma” suçlarından 06 Aralık tarihinde adli makamlara sevk edildi.

Ta.iz anları ise güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde yolda yürüyen kadın arkasından gelen bir şahıs tarafından ta.ciz.e uğruyor. Ta.ciz.ci, kadını yol kenarına götürmeye çalıştığı esnada yoldan geçen bir aracın durması ile a.ciz.ci olay yerinden kaçıyor.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top