‘Sevgilim aynı zaman içinde beş kişiyle…’ itirafına Hasan Can’dan bomba yorum! ‘Kız iyi ki seni tren yapmış…’

SON HABER

‘Sevgilim aynı zaman içinde beş kişiyle…’ itirafına Hasan Can’dan bomba yorum! ‘Kız iyi ki seni tren yapmış…’

YouTube’da başlayan Konuşanlar programına şimdilerde Exxen platformunda devam eden Hasan Can Kaya’nın yeni bölümün son tanıtımında güldüren bir olay yaşandı. İhanete uğradığını anlatan kişi, yaşadıklarıyla herkesi kahkahaya boğdu.

'Sevgilim aynı zaman içinde beş kişiyle...' itirafına Hasan Can'dan bomba yorum! 'Kız iyi ki seni tren yapmış...'
Konuşanlar programıyla adını duyuran Hasan Can Kaya, sorduğu sorularla izleyicileri hem güldürüp hem terletiyor. Programın son bölüm tanıtımında herkesi kahkahaya boğan bir olay yaşandı.

Ekran görüntüsü 2022-12-13 152924

Bir s.çma hikayesi anlatan kadın konuk, “Üniversitedeyken sevgilim aynı zaman içinde beş kişiyle aldattı. Beşinci benim. Bir gün kızla gece 2’ye kadar kafede oturduk. ‘Arkadaşlarım var, oraya geçeceğim, aralarını ben düzelteceğim’ dedi. Ben de dedim saat sabahın 4’ü başına bir şey gelmesin, götürüp bırakayım… Götürdüm. O götürdüğüm aslında ikinci çocuğun eviymiş.” dedi.

Ekran görüntüsü 2022-12-13 153057İtirafın ardından, ‘Konuşan’ olan kişi, ‘Kendini en suçlu hissettiğin an neydi?’ sorusuna, ‘İlk üçe girememek’ yanıtını verdi.
Ekran görüntüsü 2022-12-13 152938

En çok kıskandığı kişiyi de açıklayan konuk, ‘Bir numara’ deyince stüdyoda kahkahalar havada uçuştu. Bunun üzerine Hasan Can, ‘Kız iyi ki seni tren yapmış. Her vagonu değerlendirdin’ yorumunda bulundu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top