Şarkıcı Hülya Avşar yeni şarkısı Anlatma için so.yu.ndu! Ç.ıpla.k hali tepki çekti

SON HABER

Şarkıcı Hülya Avşar yeni şarkısı Anlatma için so.yu.ndu! Ç.ıpla.k hali tepki çekti

Son olarak Masumiyet dizisi ile ekrana gelen Hülya Avşar, yeni şarkısı Anlatma için kamera karşısına geçti. Klibinde çı.rılçı.plak halleri bulunan Avşar aynı zamanda eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun ikizi gibi olan Murat Altan’ı ise yolda buldu. Hülya Avşar’ın çı.plak halleri de sosyal medyada tepki çekti.
Şarkıcı Hülya Avşar yeni şarkısı Anlatma için soyundu! Çıplak hali tepki çekti
Hülya Avşar yeni Şarkısı “Anlatma” ile gündemde. Sözü Şebnem Sungur’a , müziği ise Sezgi Erciyas’a ait şarkının düzenlemesini ise Mustafa Ceceli üstlendi. “Anlatma” klibinin yönetmenliğini son klibinde olduğu gibi yine Hülya Avşar yaptı.

Ekran görüntüsü 2022-12-11 071307

Cesur sahnelerin yer aldığı klipte Avşar kızına, yürüyüş yaparken karşılaştığı ve hiçbir oyunculuk deneyimi olmadığı halde klibinde oynaması için teklifte bulunduğu bir yazılım şirketinde çalışan Murat Altan eşlik etti. Altan’ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun ikizi gibi olması da gözlerden kaçmadı.

59-luk-hulya-avsar-yeni-klibinde-cirilciplak-15486217_8876_m

ÇIR.ILÇ.IPL.AK KAMERA KARŞISINA GEÇTİ
Sporunu aksatmayan ve haftanın belirli günlerinde yürüyüş yapan 59 yaşındaki Hülya Avşar, yeni klibinin başında. çır.ılç.ı.plak kamera karşısına geçti.

59-luk-hulya-avsar-yeni-klibinde-cirilciplak-15486217_2484_m

Klibi izleyenler ikiye bölündü ve bir kısım Avşar’ın sesini ve şarkısını çok beğenirken bir kısım da klipteki çıplak sahnelerini eleştirdi. Avşar’ın sesini beğenmeyen bazı kullanıcılar “Ses olmayınca çareyi soyunmakta bulmuş” yorumunu yaptı.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top