Özge Ulusoy’un isyanı

SON HABER

Özge Ulusoy’un isyanı

Ünlü model Özge Ulusoy, trafik kazası sonucu hayatını kaybeden babası Haydar Ulusoy’un cenaze törenine makyajlı katıldığı yönündeki eleştirilere sert bir yanıt verdi
Özge Ulusoy’un babası emekli albay Haydar Ulusoy’a, Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Turan Güneş Bulvarı’nda otomobil çarptı. Geçtiğimiz hafta pazar günü, Elif N.

Özge Ulusoy'un 'cenazede makyaj' isyanı: Vicdansızlar! - Magazin haberleri yönetimindeki cip, Milli Savunma Bakanlığı lojmanları önünden yolun karşısına geçmek isteyen Haydar Ulusoy’a çarparak hayatının kaybetmesine sebep oldu. Sürücü Elif Nazlı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Özge Ulusoy'un 'cenazede makyaj' isyanı: Vicdansızlar! - Magazin haberleri“ŞÜKÜRLER OLSUN BÖYLE BİR İNSANIN EVLADIYIM”

Cenaze töreninde konuşan Özge Ulusoy, babasının çok iyi bir insan olduğunu dile getirerek, “Babamı hepiniz çok iyi tanıyorsunuz. Bu dünyada yaşayan bir melekti. Birçok insana aş verdi, iş verdi, korudu, kolladı. Bir insandan bile beddua almadığına çok eminim. Anneme çok iyi bir eş bize çok iyi bir baba oldu. Herkes burada onu ne kadar çok seviyor görüyorum.” dedi.

Özge Ulusoy'un 'cenazede makyaj' isyanı: Vicdansızlar! - Magazin haberleri

Haydar Ulusoy Üsküdar Büyük Selimiye Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Kanlıca Mezarlığı’na defnedildi.

Özge Ulusoy'un 'cenazede makyaj' isyanı: Vicdansızlar! - Magazin haberleri

Babasının acısıyla sarsılan Ulusoy, cenaze törenine makyajlı katıldığı yönündeki eleştirilere sosyal medya hesabından sert bir yanıt verdi.

Özge Ulusoy'un 'cenazede makyaj' isyanı: Vicdansızlar! - Magazin haberleri“VİCDANSIZLAR!”

Instagram’dan açıklama yapan model, “Gözlerimi ancak açtım ki babacığımın pisi pisine toprağın altına girdiği kazayı araştırayım, takipçisi olayım. Bu esnada babamı morgdan aldığım sabah elimde olan ojeden, yüzükle askeri törende dudaklarımı ısırarak kanattığım için makyajlı olmakla suçlanmışım. Sizi vicdansızlar. Biz nasıl bu hale geldik! Ben ülkemi, vatanımı ve insanını seven bir insanım ve bundan asla vazgeçmeyeceğim! Sizin pis yürekleriniz de bunu değiştiremeyecek, çünkü gerçek Türk insanının sizin gibi olmadığını biliyorum. Burada acımı nasıl ve neden paylaştığıma karışan hadsizler bir de siz ve o diğer vicdansızlar hesabımdan defolun! Allah’tan korkun biraz.” ifadelerine yer verdi.

Özge Ulusoy'un 'cenazede makyaj' isyanı: Vicdansızlar! - Magazin haberleri
Özge Ulusoy cenaze töreni sırasında gözyaşlarını tutamazken, anne Armağan Ulusoy’un da ayakta durmakta güçlük çektiği görülmüştü.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top