Özge Ulusoy’un babası Haydar Ulusoy son yolculuğuna uğurlandı

SON HABER

Özge Ulusoy’un babası Haydar Ulusoy son yolculuğuna uğurlandı

Manken Özge Ulusoy’un geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren babası emekli Albay Haydar Ulusoy için Büyük Selimiye Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Haydar Ulusoy’un Türk bayrağına sarılı naaşı askeri tören sonrasında, defnedilmek üzere Kanlıca Mezarlığı’na götürüldü. Babasının acısıyla yıkılan Ulusoy ise törende gözyaşlarına boğuldu.

Oyuncu ve Manken Özge Ulusoy’un babası emekli Albay Haydar Ulusoy, pazar günü Ankara’da geçirdiği trafik kazası sonucu 73 yaşında hayatını kaybetmişti. Ankara’da dün düzenlenen ilk törenin ardından Ulusoy’un cenazesi Üsküdar’da bulunan Büyük Selimiye Camii’ne getirildi. Özge Ulusoy, annesi Armağan Ulusoy ve kardeşi Nilay Ulusoy cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Ulusoy’u bu zor gününde sevgilisi Faruk Çolakoğlu, Çağla Şikel, Demet Şener ve Burcu Esmersoy gibi isimler yalnız bırakmadı.

ÖZGE ULUSOY GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Özge Ulusoy cenaze töreni sırasında gözyaşlarını tutamazken, anne Armağan Ulusoy’un da ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü. Törene ailenin yakınları, sevenleri ve birçok isim katıldı. Büyük Selimiye Camii’nde düzenlenen askeri tören ve öğle vakti kılınan cenaze namazı sonrasında Haydar Ulusoy’un Türk bayrağına sarılı tabutu tören mangasının omuzlarında, önce askeri top aracına sonrasında ise cenaze aracına nakledildi. Tören sonrasında cenaze, defnedilmek üzere Beykoz’da bulunan Kanlıca Mezarlığı’na götürüldü.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top