Connect with us

Otomobilinin içinde ö.ldüresiye dö.vdüler, ‘Bu değilmiş’ deyip kaçtılar

SON HABER

Otomobilinin içinde ö.ldüresiye dö.vdüler, ‘Bu değilmiş’ deyip kaçtılar

Antalya’da akıllara durgunluk veren bir d.rp olayı yaşandı. İddiaya göre Kudbettin Kaya (52), otomobiliyle evine giderken hayatının şokunu yaşadı. Kaya, araçla önünü ke.sip otomobiline binen kişiler tarafından ö.ldü.res.iye döv.üldü. Ka.nlar içinde kalan ve kulak zarı pa.tlay.an Kaya, kendisine sa.ldır.an kişilerin daha sonra ‘Bu değilmiş’ deyip kaçtığını ileri sürdü. Yaşadığı de.hşeti anlatan Kaya, “Davamdan vazgeçmeyeceğim” dedi. İşte olayın detayları…

Otomobilinin içinde öldüresiye dövdüler, 'Bu değilmiş' deyip kaçtılar
Akılalmaz olay, 15 Mart Çarşamba günü saat 15.00 sıralarında Etiler Mahallesi Kızılarık Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, otomobiliyle evine giden Kudbettin Kaya (52) caddeden sokağa gireceği sırada bir başka araç önünü ke.sti. Araçtan inen kimliği belirsiz 4 kişi, iddiaya göre Kaya’yı sebepsiz yere da.rp etmeye başladı. Kullandığı otomobil içinde kafasına te.kme ve yu.mruk.lar yiyen Kaya, ka.nlar içinde yere yığıldı.

AW851305_08

Ka.vga.yı çevredekiler ayırırken, şahıslar olay yerinden geldikleri otomobille ayrıldı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, Kaya’yı hastaneye kaldırdı. D.a.rp raporu alan Kaya, şüphelilerden şikayetçi oldu. Emniyette ifadeleri alınan şüpheliler serbest bırakıldı.

AW851305_07

“BU DEĞİLMİŞ DEYİP KAÇTILAR”
Olayı anlatan Kaya, “Ekmek aldım eve geliyordum. Kavşakta korna bastı arkamdan. ‘Acil bir durum mu oldu?’ diye sordum. ‘Sen şimdi ne olduğunu görürsün’ deyip aracı önüme kırdılar. Önce 2 kişi aracıma girdi, sonra 2 kişi daha geldi. Te.kme ve yu.mruk.larla yüzüme vu.rdula.r. Sonra ‘Bu değilmiş’ deyip gittiler. Kişileri tanımıyorum, trafikte de sorun yaşamadık. Polisteki ifadelerinde kü.fretti.ğimi söylemişler. Kulağımın zarı patlak. Şikayetçi oldum ve davamdan vazgeçmeyeceğim” dedi.

AW851305_06

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top