Ortaokul öğrencilerinin kavgası infiale yol açmıştı! Bakanlıktan açıklama geldi

SON HABER

Ortaokul öğrencilerinin kavgası infiale yol açmıştı! Bakanlıktan açıklama geldi

Son dakika haberine göre, Erzurum’da 13 ve 14 yaşındaki ortaokul öğrencilerinin erkek arkadaş yüzünden birbirlerine girmesi ve o anların sosyal medyada paylaşılmasıyla ilgili, Milli Eğitim Bakanlığından açıklama geldi. Bakanlıktan yapılan açıklamada, skandal görüntüler hakkında müfettiş görevlendirilerek inceleme ve soruşturma başlatıldığı bildirildi.
Son dakika haberi… Erzurum’da iki ortaokul öğrencisinin kavga görüntüleri infiale yol açmıştı. Skandal görüntülere ilişkin Milli Eğitim Bakanlığından açıklama geldi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bugün Erzurum’da iki öğrencinin şiddet olayına karıştığı iddiasıyla sosyal medyaya yansıyan görüntüler hakkında Bakanlığımızca müfettiş görevlendirilerek inceleme ve soruşturma başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Son dakika: Ortaokul öğrencilerinin kavgası infiale yol açmıştı! Bakanlıktan açıklama geldi
NE OLMUŞTU?
Erzurum’da 13 ve 14 yaşındaki ortaokul öğrencileri erkek arkadaş yüzünden kavgaya tutuşmuşlardı.

Atıl halde bulunan binaya İ.D.’yi götüren Ç.D., burada 8’inci sınıf öğrencisini arkadaşlarıyla birlikte tekme tokat dövmüştü. İ. D.’ye tokat atıp, sürükleyen Ç.D., “Çoluk, çocuksun. Büyü de gel, tamam mı? Burada dayağı yiyip eve gideceksin. Bunu biliyor musun? Tamam şimdi öğrenmiş oldun değil mi?” demişyi. Ç.D., İ.D.’yi kurtarmak isteyen arkadaşlarına da “Hayır, tutmayacaksın” diyerek tepki göstermişti.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top