Nur Viral “Eşlerin birbirine nude yani çı.plak fotoğraf göndermesi günah mı?” sorusunu okuyunca… “Ulan aynı yatakta yatıyorsun…”

SON HABER

Nur Viral “Eşlerin birbirine nude yani çı.plak fotoğraf göndermesi günah mı?” sorusunu okuyunca… “Ulan aynı yatakta yatıyorsun…”

Beyaz TV’de Nur Viral’in sunduğu “Hayatta Her Şey Var” programına gelen bir soru Yusuf Kavaklı’yı sinirlendirdi. “Eşlerin birbirine nude yani çı.plak fotoğraf göndermesi günah mı?” sorusunu canlı yayında okuyan Nur Viral’e Kavaklı öyle bir yanıt verdi ki sosyal medyada gündem oldu.

Beyaz TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Hayatta Her Şey Var adlı programda zaman zaman bomba anlar yaşanıyor. Nur Viral’in sunduğu programa gelen ilginç sorular sosyal medyada da gündeme geliyor.

Son olarak Nur Viral, “Eşlerin birbirine nude yani ç.ıplak fotoğraf göndermesi günah mı?” sorusunu okuyunca Yusuf Kavaklı sinirlendi.Ekran Alıntısı

Canlı yayında dini ve toplumsal konularda merak edilen soruları yanıtlayan Yusuf Kavaklı bu soruya sinirlenerek “Ulan aynı yatakta yatıyorsun be zaten salak. Bir de internetten göndermeye ne gerek var. Bu adam hakkında söylenecek o kadar çok şey var ki… Ama RTÜK ‘Çeneni tut’ diyor” dedi.

hjhkhjk
Nur Viral ise gülerek soruyu detaylı şekilde okudu. Viral’e gelen soruda bir kadın izleyici “Kocam her işe gittiğinde ç.ıplak fotoğraf istiyor göndermeyince de küsüyor” diyerek bu soruyu yöneltti.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top