Müge Anlı’da tanınan Ezel Bayraktar Kısmetse Olur’a katılacağını açıkladı!

SON HABER

Müge Anlı’da tanınan Ezel Bayraktar Kısmetse Olur’a katılacağını açıkladı!

Müge Anlı’nın programında ekranlara gelen Ezel Bayraktar, yaptıklarıyla ve oyunculuk hayalleriyle günlerdir Türkiye’nin gündeminde. Yengesinin tedavi parası olan 300 bin TL’yi yediği için büyük olay yaratan Ezel Bayraktar ile ilgili yaşananlar günlerdir tartışılırken Ezel tarafında önemli bir gelişme oldu. Bayraktar, Tiktok’ta yaptığı açıklamayla Kısmetse Olur’a katılacağını açıkladı!
Müge Anlı'da tanınan Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a katılacağını açıkladı!
ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ismi önceden Ömer olan ve sonrasında ismini Ezel Bayraktar olarak değiştiren gencin yaptıkları günlerce konuşulmuştu. Hasta yengesinin tedavi parası olan 300 bin TL’yi yiyen Ezel’e günlerdir tepkiler sürerken Ezel ısrarla oyuncu olmak istediğini belirtmişti.

Ekran görüntüsü 2022-12-27 113120

Geçtiğimiz günlerde ayakkabıcıda 15 bin TL maaşla işe başladığı ortaya çıkan Ezel Bayraktar’dan bomba gibi bir haber daha geldi.

Ekran görüntüsü 2022-12-27 113146

Youtube’da tekrar yayın hayatına başlayan ve ilk günden bu yana çok ses getiren Kısmetse Olur Aşkın Gücü’ne katılacağını duyuran Bayraktar, yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
Ekran görüntüsü 2022-12-27 113130

Katıldığı bir TikTok canlı yayınında yayıncı Onur Sermik’in “Kısmetse Olur’a katılsan patlarsın” sözleri üzerine “Katılacağım Abi” cevabını veren Ezel, programa başvuru yapacağını açıkladı. Yayında Onur Sermik, Bayraktar’a “Bundan sonra benim himayemdesin”dedi. İkiliye yayın boyunca izleyiciler tarafından hediyeler yağdı.

kismetse-olur-askin-gucu-nerede-yayinlaniyor-15513959_9264_amp

Kısmetse Olur ekibinin, Ezel Bayraktar’ın başvurusunu kabul edip etmeyeceği merak konusu oldu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top