Müge Anlı sinirden ağladı! Rahmi Özkan suratına tükürdü: Canlı yayında akılalmaz olay

SON HABER

Müge Anlı sinirden ağladı! Rahmi Özkan suratına tükürdü: Canlı yayında akılalmaz olay

Müge Anlı’da gündem olan Arife Gökçe’ye hala ulaşılamadı. Yaşlı kadına cinsel içerikle mesajlar attığı iddia edilen Sinan ve Kadir yine birbirlerini suçladı. Bugünkü canlı yayına telefonla bağlanan Kemal Bey ise “Sinan, kayınvalideme, karıma, çocuklarıma musallat oldu bu yüzden şehir değiştirdik” ifadelerini kullandı. Bu iddialar üzerine Rahmi Özkan çileden çıkarken, Müge Anlı sinirden gözyaşlarını tutamadı.


Müge Anlı ile Tatlı Sert’te aranan Arife Gökçe olayında yeni gelişmeler yaşandı. Müge Anlı, Sinan’ı itiraf ettirmek için çabalarken gelen bir telefon her şeyi altüst etti. Yayına bağlanan kişi eşinin, Sinan tarafından nasıl taciz edildiğini anlattı. Korkunç ifşalar sonrası Arife Gökçe olayında tüm şüpheler Sinan’ın üzerinde yoğunlaştı. Sinan Sardoğan’ın Arife Gökçe’yi öldürdüğü şüphesi güçlenirken Müge Anlı duydukları karşısında sinirden ağladı, avukatı Rahmi Özkan Sinan’ın yüzüne tükürüp ağzına geleni söyledi.

Tokat 11 gündür kayıp olan Arife Gökçe’yi arıyor. 64 yaşındaki 5 çocuğu 12 torunu bulunan Arife Gökçe evinde tavuk pişirirken kayıplara karıştı. Arife Gökçe’nin kayıp vakası araştırılırken, köylüsü Sinan’ın yaşlı kadına cinsel tacizde bulunduğu ve sürekli cinsel içerikli mesajlar attığı ortaya çıktı. Arife Gökçe’nin eşi Fikri Gökçe ve oğlu Tufan Gökçe, Müge Anlı ile Tatlı Sert’e başvurunca kadının tacizcisi Sinan Sardoğan da yayına alındı. Kayıp kadının oğlu Tufan’ın sınıf arkadaşı da olan Sinan Sardoğan dün ‘kaçırma ve tecavüz’ itirafında bulundu ve 2 ismi suçladı.

RAHMİ ÖZKAN YÜZÜNE TÜKÜRDÜ! MÜGE ANLI SİNİRDEN AĞLADI
Bugün ise canlı yayına bağlanan Kemal Karaaslan’ın Sinan’la ilgili ifşaları herkesi sarstı. Avukat Rahmi Özkan kendini tutamayıp Sinan’ın yüzüne tükürürken Müge Anlı dinledikleri karşısında sinirden ağladı.

İŞTE ARİFE GÖKÇE OLAYINDAKİ YENİ GELİŞME
EVİNDE TAVUK PİŞİRİRKEN KAYIPLARA KARIŞTI
5 çocuğu 12 torun sahibi Arife Gökçe, oğlunun sınıf arkadaşı olan ve kendisine Arife anne diyen Sinan Sardoğan isimli tacizcisinin hedefi oldu. 64 yaşındaki Arife Gökçe, 11 gün önce evinde eşi için tavuk pişirirken kayıplara karıştı. Eşi ve çocukları Arife Gökçe’yi her yerde aradı ama izine rastlayamadı. Jandarma devreye girdi ve tüm köyde arama yapıldı ancak Arife Gökçe sırra kadem basmıştı. Arife Gökçe’nin kaybolmasıyla ilgili soruşturma derinleştirilince Sinan Sardoğan tarafından cinsel taciz mesajlarına maruz kaldığı ortaya çıktı.

MÜGE ANLI’YA İTİRAF
MÜGE ANLI'YA İTİRAF Sapık mesajları ortaya çıkan Sinan Sardoğan, Müge Anlı’nın pazartesi günü yaptığı yayının finalinde itiraflarda bulundu. İddiasına göre o gün akrabası olan Kadir Durmuş ve Mustafa Karaaslan ile Arife Gökçe’nin evine gittiler. Kadir “Arife yenge bir dışarı gelir misin’ diye seslendi ve yaşlı kadın kapıya çıkınca ensesine odunla vurup bayılttı. Kadını kucaklayan Kadir, Mustafa Karaaslan’ın arabasına bindirip kaçırdı.

KAMERA ARKASINDA TECAVÜZ İDDİASI
KAMERA ARKASINDA TECAVÜZ İDDİASI Sinan Sardoğan o gün hiç görmedim dediği Arife Gökçe’nin kaçırıldığını iddia edince Müge Anlı onunla kamera arkasında konuştu. Sinan Sardoğan’ın kayıt dışı yaptığı o konuşmada, Kadir ve Mustafa’nın kaçırdıkları Arife Gökçe’yi tecavüz ettiklerini söyledi. Sinan Sardoğan kendisinin onlarla gitmediğini ve kadına tecavüz etmediğini iddia etti.

İTİRAF MI İFTİRA MI?
İTİRAF MI İFTİRA MI? Bugün (27 Aralık 2022 salı) yayında Müge Anlı kamera arkasındaki konuşmalara istinaden olayda ismi geçen Kadir Durmuş ve Mustafa Karaaslan’ı yayına çıkardı. Kadir Durmuş ve Mustafa Karaaslan tüm iddiaları yalanlarken, jandarmaya da çağrıldıklarını ve ifade verdiklerini anlattılar. Yayında Kadir Durmuş’un izah edemedi durumlar ortaya çıkarken, onun da bir başka kadını taciz ettiği ifşa oldu. Ancak Kadir ile Mustafa’nın olay günü Arife Gökçe’nin evine gittiklerine dair ne bir delil ne de tanık vardı. Kadir ve Mustafa yayında Sinan ile yüzleşince Sinan Sardoğan söylediği herşeyi bu kez inkar etti.

SİNAN’IN KIZ KARDEŞİ İSYAN ETTİ
SİNAN'IN KIZ KARDEŞİ İSYAN ETTİCanlı yayına Sinan Sardoğan’ın evli olan kız kardeşi Serap Bayrak da bağlandı. Serap Bayrak, kardeşinin Arife Gökçe’yi taciz ettiğini öğrendiğini ve kendisine itirafta bulunduğunu söyledi. Kardeşi Sinan’a doğruları anlatması için yalvaran Serap Bayrak, ‘annen yaşındaydı bunu nasıl yaparsın’ diyerek ağladı. Sinan Sardoğan ise kız kardeşine yaptığı itirafları da reddetti.

YAYINA BAĞLANAN KÖYLÜNÜN ANLATTIKLARI ŞOKE ETTİ
YAYINA BAĞLANAN KÖYLÜNÜN ANLATTIKLARI ŞOKE ETTİMüge Anlı’ya bağlanan Kenan isimli bir köylünün anlattıkları herkesi şoke uğrattı. Avukat Rahmi Özkan duydukları karşısında “seni pis sapık’ diye Sinan’a ağzına geleni söylerken, Müge Anlı sinirden ağladı. Evli ve çocuğu olan Kemal Karaaslan isimli adam köyünden Antalya’ya taşınmak zorunda kalmıştı. Bunun tek sebebi de Sinan’ın eşinin başına musallat olması ve ona yönelik cinsel tacizleri olmuştu. Adamın anlattıkları duyan herkesin Sinan’a yönelik şüphesi zirveyi çıktı.

ÇOCUKLARININ YANINDA DÖVMÜŞ
ÇOCUKLARININ YANINDA DÖVMÜŞKemal Karaaslan canlı yayında Sinan Sardoğan’ın Arife Gökçe’den önce de kendi eşi Fatma Karaaslan’ı taciz ettiğini anlattı. Sinan, evli ve çocuklu Fatma Karaaslan’ın önce cinsel içerikli mesajlarla taciz etmiş. Kemal Karaaslan şikayetçi olunca karakolda ifadesi alınıp serbest bırakılmış. Ama Sinan sapkınlıklarına devam etmiş hatta daha ileri boyuta taşımıyor. Fatma Karaaslan’ı çocuklarının yanında dövmüş, annesinin başını yarmış.

TACİZ ETMEK İÇİN KOVALAMIŞ
TACİZ ETMEK İÇİN KOVALAMIŞKemal Karaaslan’in son anlattığı olay ise akılları baştan aldı. Sinan çocuklarını Kur’an Kursundan alan Fatma Karaaslan’ın önünü kesip taciz etmeye kalkmış. Bacağından sakat olan Fatma Karaaslan çocukları ile birlikte koşarak kaçmış. Sinan kadını ve çocuklarını kovalamaya devam etmiş. Fatma Karaaslan amcısının evine kendini zor atmış ve kapıyı kilitlemiş. Sapıklığa devam eden Sinan Sardoğan, kapıyı yumruklayıp içeri girmeye çalışmış.

1 AY ÖNCE TACİZ MESAJI
1 AY ÖNCE TACİZ MESAJI Bu olayı jandarmaya bildiren Kemal Karaaslan, çocukları ve eşinin psikolojisi bozulunca herşeyi toplayıp Antalya’ya taşınmış. Kemal Karaaslan yine kurtulamamış, eşi bir ay önce Sinan’dan bir taciz mesajı daha almış. Kemal Karaaslan hem eşinin hem çocuklarının psikolojininin bozulduğunu belirterek şunları anlattı:

“Ben köyü terk edip Antalya’ya taşınmasam şimdi Fikri amcanın yerinde ben oturuyor olacaktım, aynısını benim hanımıma yapacaktın. Senin tacizlerin yüzünden benim çocuklarımı okula karakol komutanı götürüp getiriyordu. Dün yayına çıkınca benim çocuklarım ağladı, hala çocuklarım o psikolojiyi atlatamadı. Benim hanımıma bir ay önce yine mesaj attın. Ailesi ne kadar iyiyse bu o kadar kötü bir insan. Ben bir haftadır sinirden uyuyamıyorum. Adamın karakol ifadesini alıyor 1 saat sonra geri bırakıyor”.

Kemal Karaaslan ve ailesinin başına gelenler, Sinan Sardoğan’ın sadece cinsel taciz değil şiddet eğilimi olduğunu da ortaya koydu. Müge Anlı bunları öğrendikten sonra Sinan’a yönelik daha fazla kuşku duymaya başladı. ‘Kemal beyin karısını kovalamışsın, yakalasaydın ne yapacaktın’ diye sorunca Sinan Sardoğan “O zaman bir cahillik ettim. Eskidendi o” demesi herkesin sinirini daha da bozdu.

AVUKAT RAHMİ ÖZKAN ‘IRZ DÜŞMANI’ DEYİP YÜZÜNE TÜKÜRDÜ
AVUKAT RAHMİ ÖZKAN 'IRZ DÜŞMANI' DEYİP YÜZÜNE TÜKÜRDÜKemal Karaaslan’ın Sinan Sardoğan hakkındaki taciz ifşaların Müge Anlı’nın avukatı Rahmi Özkan’ın ayarını bozdu. Canlı yayında olmasına aldırmayan Rahmi Özkan, ağzını bozdu. Sinan’ın suratına tüküren Rahmi Özkan, “Allah senin gibi bir belayı kimsenin karşısına çıkartmasın. Allahın belası ırz düşmanı herif. Tu Allah cezasını versin senin be…” dedi.

“KÖYÜN SAPIĞI OLMUŞ, KARDEŞİNİ BİLE…”

Sinan Sardoğan hakkında ortaya çıkan her bilgi şoke ediyor. Sinan Sardoğan sadece ‘Arife anne’ dediği 64 yaşındaki kadına değil, başka kadınları da taciz etmiş. Bu listede kendi kız kardeşi de bulunuyor. Kardeşine cinsel içerikli mesajlar atan Sinan Sardoğan, Tokat’ın bir başka ilçesinde yaşayan köylüsü kadını da taciz edip kapısına kadar gitmiş.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top