MİKROFONUN AÇIK OLDUĞUNU UNUTAN RAHMİ ÖZKAN MÜGE ANLI’NIN KULAĞINA ÖYLE BİR ŞEY FISILDADI Kİ..

SON HABER

MİKROFONUN AÇIK OLDUĞUNU UNUTAN RAHMİ ÖZKAN MÜGE ANLI’NIN KULAĞINA ÖYLE BİR ŞEY FISILDADI Kİ..

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Hukuk üzerine yaptı. Müge Anlı şimdilerde ise İstanbul Üniversitesi’nde Sosyoloji bölümü okumaktadır.

Rahmi Özkan kulağına fısıldadı mikrofondan hepsi duyuldu! Müge Anlı uyardı:  Gizli konuşmalarımızın hepsi çıkıyor! Cebinden çıkarıp...

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduktan sonra yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Hukuk üzerine yaptı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile ilgili kaç yıldır var ve ne zaman başladı soruları da çok aratılıyor. Program tam olarak 13 yıldır ATV ekranlarında yayınlanıyor. Programın yapımcılığını ve sunuculuğunu Müge Anlı üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Ahmet Şirin oturuyor.

Müge Anlı bu program ile çözülmemiş cinayetleri araştırıyor, kayıp kişileri buluyor. Programda Müge Anlı’ya Adli Tıp Uzmanı Şevki Sözen, Avukat Rahmi Özkan ve Psikiyatrist Arif Verimli eşlik ediyor. 14 sezondur devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugüne kadar 3200 kayıp kişi bulundu, 163 cinayet dosyası aydınlatıldı ve 880 aile kavuşturuldu. Program TİAK reytinglerine göre Türk halkının en çok izlediği gündüz kuşağı programı olarak geçiyor.Hayvan sevgisi ile de bilinen Müge Anlı, programında kayıp olan hayvanları bulmak için de bir platform başlattı. “Patibul” ismini verdiği kısımda insanlar kayıp hayvanlarının fotoğraflarını paylaşıyor. Müge Anlı sayesinde hayvan sahipleri seslerini duyurabiliyor. Programında bir sürü sosyal sorumluluk kampanyası da yürüten Anlı, özellikle Tarım Orman Bakanlığı’nın başlattığı ‘Geleceğe Nefes’ kampanyasına verdiği destek ile de gündeme gelmişti. Anlı kampanyaya desteği ile 28 milyondan fazla ağaç bağışladı.

Ekranların sevilen ismi Müge Anlı, bugün 3 bininci bölümünü kutladı. Yapım ekibi ile programın 3 bininci bölümünü kutlayan Anlı2nın aynı zamanda doğum günüydü. Stüdyodaki arkadaşları başarılı gazetceyice süpriz yaptı. Programda yorumcu olan Rahmi bey ise Anlı’ya hediyesini vermek için yanına gitti. Mikrofonun açık olduğunu unutan Rahmi bey, Anlı’nın kulağına eğilerek “Sana altım aldım” dediği anlar stüdyoda duyuldu.

Kenan Çetingöz’ün teklifi üzerine magazin gazeteciliği yapmaya başladı. 2010 yılında bu program ile beraber ‘Müge Anlı ile Mektubunuz Var’ isimli programı sunmaya başladı. Bu programda çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, yakınlarını bulamayan insanları konuk aldı.

Müge Anlı, geçtiğimiz günlerde Sinan Akçıl’la adını çıkartmıştı. İkisi arasında aşk iddiaları dolaşırken beklenmedik bir gelişme yaşandı. Ünlü sunucu evleneceği ismi canlı yayında duyurdu. Asayiş şube müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenecek.

2019 Güven Bana 2010-2011 Mektubunuz Var 2006-2008 Dobra Dobra 2008-günümüz Müge Anlı ile Tatlı Sert

2018- 45. Altın Kelebek Ödülleri- En İyi Kadın Sunucu 2020- 46. Altın Kelebek Ödülleri- En İyi Kadın Sunucu 2019- Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneği- Yılın Reality Haber Programı 2020- Tarım ve Orman Bakanlığı Yeşilin EN’leri Ödülü- En Sosyal Yeşil Ödülü

Müge Anlı, 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi. Çiftin evlilikleri on beş yıl sürdü, çift 2008 yılında boşandı. Anlı’nın bu evlilikten 2002 doğumlu Lidya Müge isimli bir kızı oldu. Anlı, kızını basından uzak bir şekilde yetiştirmeye çalışıyor. Geçtiğimiz yıl kızı, programa gönderdiği bir mektupla gündeme gelmişti. Kızından gelen mektupla duygulanan Anlı, böyle bir çocuk yetiştirdiği için şükrettiğini ifade etmişti.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top