Meksika’da ko.rku.nç olay! 8 aylık hamile kadını ö.ldü.rüp bebeğini çaldılar

SON HABER

Meksika’da ko.rku.nç olay! 8 aylık hamile kadını ö.ldü.rüp bebeğini çaldılar

Meksika’da yaşanan olay, ülkenin gündemine oturdu. 26 Kasım’dan bu yana haber alınamayan, 19 yaşında 8 aylık hamile olan Martha isimli kadından kö.tü ha.ber geldi. Ta.lihs.iz kadının ö.ldü.rüle.rek bebeğinin çalındığı ortaya çıktı. Çalınan bebeğin akıbeti ise henüz bilinmiyor.

Meksika'da korkunç olay! 8 aylık hamile kadını öldürüp bebeğini çaldılar
Meksika’nın Nuevo Leon eyaletine bağlı Escobedo şehrinde 26 Kasım günü cep telefonu uygulamasıyla çağırdığı taksiye bindikten sonra ortadan kaybolan 19 yaşındaki 8 aylık hamile kadının günler sonra ca.n.ız bedenine ulaşıldı. Nuevo Leon Eyaleti Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada, 8 aylık hamile olan Martha adlı genç kadının ce.sedin.in ö.ldür.ülen bir başka kadının ce.sedi.yle birlikte bir de.poda bulunduğu bildirildi.

AW775157_01

ARKADAŞINI DA Ö.LDÜ.RMÜ.ŞLER
Martha’nın bebeğinin çalındığını ve kendisinin bo.ğular.ak ö.ldü.rüld.üğü.nü açıklayan Başsavcılık, ö.ldür.ülen diğer kadının ise takside Martha’ya eşlik eden Claudia adlı 34 yaşındaki arkadaşı olduğunu belirtti. Çalınan bebeğin akıbeti henüz bilinmezken, Başsavcılık olayla ilgili soruşturmanın kadın ci.nay.eti çerçevesinde yürütüldüğünü ve çalınan bebeğin arandığını bildirdi. (İHA)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top