Komşusuna “Hayatım tehlikede” demiş! 5 yaşındaki çocuğunun gözü önünde ekmek bıçağını 20 kez sapladı

SON HABER

Komşusuna “Hayatım tehlikede” demiş! 5 yaşındaki çocuğunun gözü önünde ekmek bıçağını 20 kez sapladı

Bartın’da dün gece yarısı korkunç bir cinayet gerçekleşti. Eşi A. Ç. tarafından 5 yaşındaki oğlunun gözü önünde 20 kez bıçaklanarak öldürülen Vasfiye Çelikok’un (30) komşusunun anlattığına göre A. Ç. ayrı yaşadığı eşinin evine gelip rahatsızlık veriyor, sürekli polisler geliyordu. Vasfiye Çelikok komşusuna eşi hakkında “Ben onu asla eve almam, benim hayatım tehlikede” dedikten sonra öldürüldü. Katil A. Ç. gözaltına alınırken 5 yaşındaki çocuk ise koruma altına alındı.
Kan donduran cinayetin ardından kanın gövdeyi götürdüğü olay yeri de kameralar tarafından görüntülendi. Vasfiye Çelikok’un öldürülmeden 1 hafta önce komşusunu, kendi hayatının tehlikede olduğu yönünde uyardığı ortaya çıktı. Olayın ayrıntıları şöyle…

Komşusuna "Hayatım tehlikede" demiş! 5 yaşındaki çocuğunun gözü önünde ekmek bıçağını 20 kez sapladı

SALONDA TARTIŞMA ÇIKTI
Olay, saat 02.00 sıralarında Tuna Mahallesi Hendekyanı Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, A. Ç., gece 3 katlı evin en alt katında oğlu ile oturan Vasfiye Çelikok’un yanına gitti. Vasfiye ve A. Ç. evin salonunda tartışmaya başladı.

1

EKMEK BIÇAĞINI 20 KEZ SAPLADI
Tartışmanın büyümesi üzerine A. Ç., yanında getirdiği ekmek bıçağını eşinin vücuduna 20 kez sapladı. Kanlar içinde kalan Vasfiye Çelikok’un çığlıklarını duyan komşuları durumu 112’ye bildirdi.

06a59dbdff76e7e7bfd83acecbb93994

AĞABEYİNİN EVİNDE YAKALANDI
Olay yerine gelen sağlık ekibi, Vasfiye Çelikok’un hayatını kaybettiğini tespit etti. Olayın ardından kaçan A. Ç., Çaydüzü Mahallesi’ndeki ağabeyinin evinde saklanırken polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Çocuk ise koruma altına alındı.

10f189fedef7b221efaeb52003892ad8

“ADAM SÜREKLİ GELİP RAHATSIZ EDİYORDU”
A. Ç.’nin eşi Vasfiye Çelikok’u sürekli tehdit ettiğini söyleyen üst komşuları Hatice Kontürk şöyle konuştu:

“Gece saatlerinde ben bağırma seslerini duydum, polisi aradım. Vasfiye eşiyle ayrı yaşıyordu, çalışmıyordu. Adam sürekli buralara gelip eşini rahatsız ediyordu.

9480cd54f2f7713a1301faae05d1572b

“BİR HAFTA ÖNCE ÖLDÜRECEKTİ, BİZ KURTARDIK”
Onu bir hafta önce öldürecekti, o zaman biz kurtardık. Aralarında sürekli tartışma oluyordu. Sürekli polisler geliyordu. Adam çalışmıyordu, eşi de bundan rahatsızdı, ama adam sürekli eve gelip, ‘Ben artık çalışacağım size sarılacağım’ diyordu.

a3e208f16c282675510f6ff253dc5936

“HAYATIM TEHLİKEDE”
Hatta beni araya koydu ama Vasfiye ile konuştuk, ‘Ben onu asla eve almam, benim hayatım tehlikede’ dedi.”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top