Kan donduran va.hşet! ‘Seni seviyorum’ deyip öptü, eve girince ko.rkunç manzarayla karşılaştı

SON

Kan donduran va.hşet! ‘Seni seviyorum’ deyip öptü, eve girince ko.rkunç manzarayla karşılaştı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde kan donduran bir olay yaşandı. Mustafa Ç., Ali Aktaş’ı si.lahla vu.ra.rak ö.dü.rdük.ten sonra evine giderek eşi R.Ç.’yi de 2 ayağından vu.rdu. Olayın ardından kullandığı ta.banc.ayı karısının yanında bırakan ka.til zanlısı, olay yerinden ayrıldıktan bir süre sonra karakola giderek teslim oldu. Görgü tanığı komşu, ka.til zanlısı kocanın kendisine sarılıp ö.ptü.ğünü, durumdan şüphelenip eve girdiğinde kanlar içerisinde kadın ile karşılaştığını söyledi. İşte detaylar…

Kan donduran olay, dün akşam saatlerinde Aşağı Pazarcı Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, 1078. Sokak’ta Ali Aktaş’ın oturduğu evin önün gelen Manavgat Sanayi Sitesi esnafından Mustafa Ç., konuşmak için aşağıya çağırdığı Ali Aktaş’a yanında getirdiği ta.ba.nca ile 1 el a.te.ş etti. Ku.rşu.nu.n kalbine isabet ettiği Ali Aktaş olduğu yere yığılıp kalırken, Mustafa Ç. olay yerinden kaçtı. Si.lah se.sini duyan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edilirken, Ali Aktaş yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

AW886425_05

EŞİNİ DE AYAKLARINDAN VU.RDU
Olayın ardından Yayla Mahallesi’ndeki evine gelen Mustafa Ç., tartıştığı karısını ayaklarından vu.rdu. Si.l.hı karısının yanında bırakarak evden ayrılan Mustafa Ç., bir süre sonra yaya olarak gittiği Cumhuriyet Polis Merkezine teslim oldu. Mustafa Ç.’nin ayaklarından vu.rd.uğu karısı R.Ç.’nin yardımına ilk olarak aynı apartmanda oturan ve si.lah sesini duyunca apartman koridoruna çıkan komşuları Hüseyin Koyuncu koştu. Koyuncu, kanlar içerisindeki kadını görünce 112’yi arayar.k ambulans isterken, bir taraftan da ayaklarına tampon yaparak kan kaybını önlemeye çalıştı. R.Ç., 112 Sağlık ekibinin olay yerindeki müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ameliyata alınan R.Ç.’nin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

AW886425_03

‘SENİ SEVİYORUM’ DEYİP GİTTİ
Kendisi de büyük depremi yaşayan Mustafa Ç.’nin apartman komşusu Hüseyin Koyuncu, “Si.lah sesi apartman boşluğunda yankılanırken büyük bir gürültü duyuldu. Önce deprem olduğunu düşündüm. Ama avizeler ve diğer eşyalar sa.llanm.ayınca deprem olmadığını anladım. Hemen dışarı çıktım. Apartman koridorunda Mustafa ile karşılaştım. Mustafa’ya bir şey olup olmadığını sordum. Kendisi her şeyin yolunda olduğunu, bir şey olmadığını söyledi. ‘Seni seviyorum’ diyerek bana sarıldı ve çıkıp gitti. Ben de şüphelendim ve açık olan daire kapısından içeri girdiğimde Mustafa’nın eşini kanlar içerisinde yerde yatar vaziyette gördüm. Yanında da si.l.ah vardı. Si.lahın ağ.zına verilmiş sıkışmış mermiyi görünce hemen havlu ile si.lahı aldım ve mermiyi çıkardım. Sonra R.Ç.’ye tampon yaparken 112’yi aradım. Durum bundan ibaret” dedi.

AW886425_04

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top