İnce oyunu kullandığı sandığın başında konuştu: Eski arkadaşlarım dahil herkese dava açacağım

SON HABER

İnce oyunu kullandığı sandığın başında konuştu: Eski arkadaşlarım dahil herkese dava açacağım

Seçime 3 gün kala cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, oyunu Ankara’da kullandı. Sandık başında kendisine düzenlenen kara propagandaya ilişkin konuşan İnce, “Haberleri yanlış yapıyorsunuz. Ortada bir t.erör ö.rgütü var. Bir c.insel i.lişki sitesinden almışlar görüntüleri, benim kafamı yapıştırmışlar. Ama bunu yayanlar var ya, hepsine dava açacağım. Eski arkadaşlarım dahil” ifadelerini kullandı.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, oyunu Ankara Yaşamkent Şener Çakmak Anadolu Lisesi’nde kullandı. İnce oyunu kullanmasının ardından bir açıklama yaptı.

“ORTADA BİR KASET YOK”
Burada kendisine düzenlenen kara propagandaya ilişkin olarak gazetecilere sitem eden İnce, “Haberleri yanlış yapıyorsunuz. Ortada bir t.erör ö.rgütü var. Bir c.insel i.lişki sitesinden almışlar görüntüleri, benim kafamı yapıştırmışlar. Ne kaset komplosu? Ortada bir kaset yok. Rica ediyorum haberleri doğru yapın” dedi.

“BUNU YAYANLAR VAR YA, HEPSİNE DAVA AÇACAĞIM”
İnce, “Ama bunları ortaya çıkartan FETÖ. Ama bunu yayanlar var ya, hepsine dava açacağım. Eski arkadaşlarım dahil. Her birine dava açacağım” diye konuştu.

ADAYLIKTAN ÇEKİLMİŞTİ
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 11 Mayıs’ta partisinin genel merkezinde yaptığı açıklamada adaylıktan çekildiğini açıklamıştı. İnce “Bunu memleketim için yapıyorum” demişti.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top