Connect with us

Igor ve Ilgaz karşı karşıya… O not sanaydı savcı!

SON HABER

Igor ve Ilgaz karşı karşıya… O not sanaydı savcı!

Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan ve Şükran Ovalı’yı kadrosunda buluşturan Yargı heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. Pazar akşamlarına damga vuran dizinin yeni bölümünde; Kapalıçarşı’da bulunan kesik elin Savcı Pars’a ait olduğu ortaya çıktı. Şoke eden haberin ardından Ilgaz, Igor’u sorguya aldı. Igor’un mesajı ise netti: “Benim davam Başsavcı ile değil seninle!”

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Yargı’nın önceki bölümünde; Özge, nişanlısı Rıdvan’ı vuran Kesik’i öldürmüş ve Ceylin’den yardım istemişti. Ceylin, Osman ve Özge birlikte Kesik’i bir mezara gömmüş, olayın üstünü kapatmaya çalışmıştı. Ilgaz ise Özge’nin Kesik’i öldürdüğünü öğrenmişti. Dizinin final sahnesinde ekrana gelen kesik el tüm dengeleri değiştirmişti. Kapalıçarşı’da bir kuyumcu dükkanına bırakılan ‘bütün sevdiklerini tek tek’ yazan bir not ve kesik el dikkat çekmişti.

Dizinin yeni bölümünde; Balkan Mafası’nın elinden kaçan Özge, Ilgaz ve Ceylin’e sığındı. Olayın detaylarını öğrenmek isteyen Ilgaz, Özge’den her şeyi tek tek anlatmasını istedi.

Kesik’i vurduğunu itiraf eden Özge, daha sonra da mezara gömdüğünü söyledi. Ilgaz ise Kesik’in 92 kilo olduğunu söyleyip, ´Sana Pars mı yardım etti’ diye sordu. Sessiz kalan Özge, Ceylin ile baş başa kalınca başka detay vermeyeceğini söyledi.

Igor ve Ilgaz karşı karşıya... O not sanaydı savcı
CİNAYET BÜRO DEVREDE

Dizinin final sahnesinde bir esnaf dükkanını açtığında tezgâhta kesik bir el ile karşılaşmış hemen polise Haber vermişti. Olay yerine gelen polisler kalemin üzerinde yazan ismi araştırdı ve ekip olayı cinayet büroya devretti.

TURGUT ALİ GERİ DÖNDÜ

Başmüfettiş Turgut Ali geri döndü. Geçici süreliğine göreve gelen Turgut Ali’yi Derya Savcı karşıladı. Pars’ın istifasına üzüldüğünü söyleyen Başmüfettiş, yeni odasına yerleşti.

Igor ve Ilgaz karşı karşıya... O not sanaydı savcıPARS NEREDE?

Uzun zamandır haber alınamayan Pars dikkatleri iyice üzerine çekti. Ekip ‘Pars nerede’ sorusuna yanıt bulmaya çalıştı.

KESİK EL DOSYASI ADLİYEDE

Cinayet büroya gelen ‘Kesik el’ dosyası ortalığı karıştırdı. Savcı Ilgaz ile özel görüşen Amir Rafet, dosyayı Ilgaz’a verdi. İncelemeleri yapan Ilgaz, Rafet ve Eren Komiser’i alıp Kapalıçarşı’daki kuyumcuya gitti.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top