Connect with us

HÖH Eş Başkanı Delyan Peevski Kırcaali’de iftar verdi

Balkanlar

HÖH Eş Başkanı Delyan Peevski Kırcaali’de iftar verdi

Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Genel Eş Başkanı Delyan Peevski adına verilen iftar yemeği 600 kişiyi Kırcaali’deki Arpezos otel kompleksinin salonunda ortak bir masada bir araya getirdi.

İftara HÖH Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyesi ve Belitsa Belediye Başkanı Radoslav Revanski, HÖH MYK üyesi ve Kırcaali Belediye Başkanı Erol Mümün, HÖH İl Başkanı Resmi Murad, Kırcaali Bölge Müftüsü Basri Eminnefendi, İldeki 7 belediyenin belediye başkanları, HÖH Gençlik Kolları Kırcaali İl Başkanı Engin İdriz, HÖH İlçe Başkanları, Belediye Meclis Başkanları, parti üyeleri ve destekçileri katıldılar.

HÖH İl Başkanı Resmi Murad, Müslümanların kutsal Ramazan ayı vesilesiyle katılımcılara HÖH Genel Eş Başkanı Delyan Peevski’nin en içten selamlarını ve iyi dileklerini Kırcaali’deki parti teşkilatına iletti. Resmi Murad, “Ramazan ayının sonuna gelmiş bulunuyoruz, HÖH Genel Eş Başkanı Delyan Peevski adına ve kendi adıma herkese Ramazan ayının değerlerimizi paylaşmaya, şükretmeye, ailelerimizle ve akrabalarımızla bir araya gelmeye vesile olmasını diliyorum. Birlik ve beraberlik içinde olalım ve bu, tüm toplumun ve HÖH destekçilerinin gelecekteki başarılarının temeli olsun.”

HÖH Merkez Yürütme Kurulu üyesi ve Kırcaali Belediye Başkanı Erol Mümün, Ramazan ayının herkesin birlik olması, daha mütevazı olması, Yüce Allah’tan bağışlanma dilemesi ve iyi olması gereken bir ay olduğunu söyledi. Erol Mümün, “İnsanlığı kalplerimizde ve ruhlarımızda tutmalı ve her zaman birlik ve beraberlik içinde olmalıyız” dedi. 

HÖH MYK üyesi ve Belitsa Belediye Başkanı Radoslav Revanski, katılımcıların Ramazan ayını kutladı ve HÖH Genel Eş Başkanı Delyan Peevski’nin Kırcaali’deki organizasyona yönelik sıcak duygularını iletti. Radoslav Revanski, “Partimiz HÖH çatısı altında hem Rodoplar’da hem de Bulgaristan genelinde birbirimizi görmeye, birbirimize destek olmaya devam edelim” dedi.

İftar, Kırcaali Bölge Müftüsü Basri Eminefendi tarafından yapılan şükür duasıyla sona erdi.

Continue Reading
You may also like...
To Top