Hastanenin manyetik rezonans görüntüleme cihazında ci.nsel ili.şkiye girdiler! Görüntüler şoke etti

SON HABER

Hastanenin manyetik rezonans görüntüleme cihazında ci.nsel ili.şkiye girdiler! Görüntüler şoke etti

MRI tarayıcısında se.ks yapan bir çiftin görüntüleri, herkesi şaşkına çevirdi. ik bir pe.nisin bir kadının va.jinas.ının içinde bir ‘bu.mer.ang’ gibi büküldüğünü ortaya çıkardı ve kadın ci.ns.el organlarının bir ‘si.lin.dir’ şeklinde olduğu fikrine meydan okudu.
Hollandalı bilim adamı Menko Victor ‘Pek’ van Andel’in c.in.el il.şki sırasında vücudumuzda neler olduğunu daha iyi anlayabilmek amacıyla, çalışmasına katılmaya gönüllü olan Ida Sabelis ve erkek arkadaşı Jupp’un bir MRI tarayıcısında ci.ns.el ili.şk.iye girmelerini istedi.

Hastanenin manyetik rezonans görüntüleme cihazında cinsel ilişkiye girdiler! Görüntüler şoke etti

SONUÇLAR ŞAŞIRTTI
Kaşık pozisyonunda ci.n.el ili.şki.ye giren çiftin deneyimi, daha sonra daha büyük bir çalışmanın temeli haline gelen bulguları kanıtlayan bazı inanılmaz görüntülerin yanı sıra dikkate değer başka sonuçlar da verdi. Deneyin en büyük iki bulgusu, va.jinal.arın düz olmaması ve pe.nisle.rin vaj.ina.nın doğal kıvrımına uyum sağlamak için bükülebilmesiydi.

YAYGIN İNANCA MEYDAN OKUDU
0_Couple-had-sex-in-an-MRI-scann (1)

Türünün ilk örneği olan Ida ve Jupp’un ci.n.el ili.şki.ye girdikleri taramalar, ereksiyon halindeki bir pen.isin bir bumerang şeklini alabileceğini ortaya çıkardı. Bu bulgu, bir erkeğin pe.nisi.nin doğrudan bir kadının va.jina.sına girip tekrar dışarı çıktığı ve vaj.inala.rın bir silindir şeklinde olduğu şeklindeki yaygın inanca meydan okudu.

30 YIL ÖNCEYDİ
Ida ve Jupp’un katıldığı bu deney 1991’de gerçekleşti ve 1999’da yayınlanan çalışma, News.com’a göre British Medical Journal’ın tüm zamanların en popüler gazetelerinden biri haline geldi. Aradan 30 yıldan fazla zaman geçmesine rağmen, çalışma ve inanılmaz görüntüleri halkın ilgisini çekmeye devam ediyor ve görüntüler yakın zamanda TikTok’ta paylaşılarak yeniden gündem oldu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top