Ezel Bayraktar’ın hamile kalmak isteyen yengesine yaptığı ima Müge Anlı’yı dondurdu

SON HABER

Ezel Bayraktar’ın hamile kalmak isteyen yengesine yaptığı ima Müge Anlı’yı dondurdu

Kanser hastası yengesinin parasını alıp kayıplara karışan Ezel, Müge Anlı’nın programında söylediği sözlerle akıllara durgunluk verdi. Hamile kalmak isteyen yengesi için “Sanki abimle aynı yatakta yatıyorsunuz” diye imada bulunan Ezel, Müge Anlı’nın ağzını açık bıraktı.

Ömercan Aslanhan 5 ay önce Adana’da kayboldu. Kaybolurken de ağabeyinin kanser hastası yengisini tedavi ettirmek için evini satarak elde ettiği 300 bin lirayı da yanında götürdü. Oyuncu olma hayaliyle ailesini terk edip sırra kadem basan Ömercan Aslanhan’ın Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Ezel Bayraktar karakterine hayranlığı nedeniyle mahkemeye başvurup ismini bu şekilde değiştirdi.

OLAY MÜGE ANLI’YA TAŞINDI
İlginç olayın Müge Anlı’ya taşınmasının ardından Türkiye bir anda Ezel Bayraktar’ı konuşmaya başladı. Ağabeyine parasını ödeyeceğini söyleyen Ezel, iş beğenmemesi ve rahat tavırları yüzünden ise seyircilerin tepkisini çekti.

AĞABEYİ VE YENGESİNE İMASI STÜDYOYU ŞOK ETTİ
Günlerce konuşulan olayla ilgili bir video ise sosyal medyada çok kez paylaşıldı. Ezel Bayraktar’ın “Hamile kalmak istiyorum, çocuk istiyoruz” diyen yengesine “Sanki beraber yatıyorsunuz, nasıl çocuk olsun” diye yanıt vermesi Müge Anlı’nın ağzını açık bıraktı.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top