Evde düğün fotoğraflarına bakan gelin, gördüğü manzara karşısında dehşete düştü

SON HABER

Evde düğün fotoğraflarına bakan gelin, gördüğü manzara karşısında dehşete düştü

Amerika Birleşik Devletleri’nde ikamet eden Heather Lynn adlı kadın, eve gittikten sonra düğün fotoğraflarına baktı. Fotoğraflarda nedimesinin kocasını taciz ettiği anları yakalayan kadın, bu görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Video kısa süre içerisinde 18 milyondan fazla izlenme aldı.

ABD’nin Kuzey Kuzey Karolina eyaletindeki bir düğünde yaşananlar sosyal medyaya damga vurdu. Heather Lynn adlı kadın, eşiyle dünyaevine girdikleri düğünün ardından evine döndü ve düğün fotoğraflarını izlemeye başladı.

FARK ETTİĞİ DETAYLA DEHŞETE DÜŞTÜ
Genç kadın, düğün fotoğrafları ve videosunda fark ettiği detay nedeniyle dehşete düştü. Çünkü fotoğraf çekimi sırasında nedimenin, kocasını taciz ettiği anlara şahit oldu. Kadının, damadın kasığına doğru elini attığı ve damadın elini tuttuğu görüldü.

Evde düğün fotoğraflarına bakan gelin, gördüğü manzara karşısında dehşete düştü

SOSYAL MEDYADA İFŞA ETTİ
Kocasına durumu anlatan ve kadınla herhangi bir ilişkisi olmadığını öğrenen Heather Lynn, daha sonra düğündeki bu videoyu sosyal medya üzerinden ifşa etti. Söz konusu görüntüler kısa süre içerisinde 18 milyonun üzerinde görüntülenme aldı.

İşte görüntüler:

Evde düğün fotoğraflarına bakan gelin, gördüğü manzara karşısında dehşete düştüEvde düğün fotoğraflarına bakan gelin, gördüğü manzara karşısında dehşete düştü

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top