Eski eşini sokak ortasında si.la.hla ya.rala.dı! Başında bekleyip etrafa te.hdit.ler savurdu

SON HABER

Eski eşini sokak ortasında si.la.hla ya.rala.dı! Başında bekleyip etrafa te.hdit.ler savurdu

Ankara’da sokak ortasında yaşanan olay vatandaşların kanını dondurdu. Markette geçen sene boşandığı eski eşiyle karşılaşan M.E. si.lah.ını çıkararak 3 çocuk annesi kadını herkesin gözü önünde ya.ral.dı. Yar.alı kadının başında bekleyen sa.ldırg.an etrafa te.hditl.er savurdu. Polisi görünce kaçmaya çalışan M.E. yakalanacağını anlayınca s.ilah.ını başına dayadı. O sırada vatandaşlardan bazıları M.E.’ye taş attı. Saldırgan karakola götürülerek gözaltına alındı. Ta.lihsiz kadın ise yaşam mücadelesi veriyor.

Ankara’da M.E. (55), eski eşi P.C.’yi (47) sokak ortasında ta.banc.yla at.eş edip, ya.raladı.ktan sonra başında bekledi. Polis gelince sil.ahı başına dayayan M.E., kısa sürede ikna edilerek, gözaltına alındı.

aaaaBaşlıksız-1

3 ÇOCUK ANNESİ KADIN KA.NLAR İÇİNDE KALDI
Olay, saat 15.30 sıralarında Çankaya ilçesi Ayrancı Mahallesi Hoşdere Caddesi üzerinde meydana geldi. M.E., geçen yıl boşandığı P.C. ile cadde üzerindeki markette karşılaştı. M.E.., bilinmeyen bir nedenle eski eşiyle tartışmaya başladı. M.E., tartışma sırasında üzerindeki ta.banca.yı çıkarıp P.C.’ye ate.ş etti. Vücuduna is.abet eden 2 ku.rşu.nla ya.rala.nan 3 çocuk annesi, k.anlar içinde yere yığıldı.

3

“BANA BUNU NİYE YAPTINIZ?”
M.E., elinde tab.anc.ayla ya.ralı haldeki eski eşinin başında beklemeye başladı. “Bana bunu niye yaptınız?” diye bağıran M.E.’ye çevredeki vatandaşlar tepki gösterdi. P.C.’nin başında bir süre si.la.la bekleyip, yanına kimseyi yaklaştırmayan M.E., polisin geldiğini görünce kaçmaya çalıştı. Bu sırada yaralı P.C., çevredekiler tarafından araçla hastaneye götürüldü.

2

VATANDAŞLAR TAŞLA SA.LD.IRDI
M.E. ise yaya olarak kaçmaya çalışırken alt sokakta polis tarafından durduruldu. M.E., bu kez de s.ila.hı başına da.yaya.rak, polisleri yanına yaklaştırmadı. Bu sırada bazı vatandaşlar M.E.’ye taş atarak, teslim olmasını istedi. M.E. de taş atanlara s.ilah.ını doğrulttu. M.E., bir süre sonra ikna edilip, elindeki si.la.h alınarak gözaltına alındı. Hastanede tedavi altına alınan P.C.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu belirtilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (DHA)

4

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top