Eş.ni.n ci.ns.el i.li.şki teklifini re.ddeden kadına fe.ci day.ak! KA.DES sayesinde kurtuldu..

SON HABER

Eş.ni.n ci.ns.el i.li.şki teklifini re.ddeden kadına fe.ci day.ak! KA.DES sayesinde kurtuldu..

Olay, Hatay’ın Belen ilçesinde meydana geldi. 24 yaşındaki H.K. küs olduğu eşi 28 yaşındaki M.K.’nin c.in.sel ilişki te.lifini reddetti. Eşinden dayak yiyen kadın kendisini banyoya kilitleyip KA.DES’ten yardım istedi. Eve gelen jandarma ekipleri tarafından dayakçı eş gözaltına alındı. Verdiği ifadede suçlamaları reddeden M.K., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Bakras Mahallesi’nde H.K., şid.d.et gördüğü 2 yaşındaki çocuğunun babası 4 yıllık eşi M.K. ile aynı evde ‘küs’ olarak yaşamaya devam etti. M.K., 10 Aralık’ta iddiaya göre eşi H.K.’ye ci.n.sel ili.şki teklifinde bulundu. H.K., teklifi geri çevirince M.K., eşini dö.vdü. Banyoya girip, kapıyı kilitleyen H.K., KA.DES üzerinden yardım istedi. Kısa sürede adrese gelen jandarma ekipleri, M.K.’yi gözaltına aldı. İfadesinde suçlamaları reddeden M.K., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

Eşinden sürekli şi.dd.et gördüğünü belirten H.K., “Kü.stük. Bir tek ci.ns.el isteği olduğunda iyi davranıyordu. Ben de bu durumdan rahatsız oluyordum. Yine bana ya.n.aştı. Ona ‘E.vli.lik bunun için mi var?’ dedim. O da bana ‘Senin başka görevin mi var? Çocuğuna bakacaksın, evini temizleyeceksin, benim gönlümü hoş tutacaksın’ dedi. Bunu kabul etmedim. O da buna ka.rşılık. bana ‘Gidecek yerin mi var’ dedi” diye konuştu.

ed18f0d93f1a451fad3480eeb8991d2c

‘BANYOYA KAÇARAK KA.DES UYGULAMASINA BASTIM’
Ka.vga sırasında boşanmak istediğini söyleyince, eşinin boğazını sı.ktığı.nı anlatan H.K., “2 dakika boyunca sıktı. Nefes alamadım. Bu anlara çocuğum şahit oldu. Zaten o ağlayınca bıraktı. Yoksa belki bırakmazdı. Ben de yeniden boşanmak istediğimi ve dava açacağımı söyleyince daha çok sin.irle.nip, to.kat attı. Elinden kaç.ar.ak telefonumu alıp, kendimi banyoya kilitledim. KA.DES uygulamasına bastım” ifadelerini kullandı.

TELEFONA EL KOYDU
Eşinin kapıyı zorlaması üzerine kendine bir şey yapmaması için sakince içeri geçtiğini ifade eden H.K., kısa süre sonra da polis ve jandarmanın aradığını söyledi. Bu sırada telefonuna el koyan eşinin yüzüne yu.mr.uk attığını söyleyen H.K., “Yüzüm, gözüm k.anlar içinde kaldı. Kanlarım çocuğuma sıçradı. Yere çöküp ağlayınca, çocuğum yüzümden k.anları si.lm.eye çalışıyordu. Kayınvalidem o sırada yüzümdeki ka.nları havluyla si.lmeye çalıştı. Şikayetçi olduğum için bana kı.zdı ve k.an olan halı ve havluyu toplayıp dışarı çıkardı” diye konuştu.

364706823369b2f743dbc3a562089b3a

KAŞINA 8 DİKİŞ ATILDI
Olay sonrası hastaneye götürüldüğünü ve kaşına 8 dikiş atıldığını söyleyen H.K. gözaltına alınan eşinin 24 saat sonra serbest bırakıldığını iddia etti. Eşinin kendisini öl.dür.eceğin.den ko.rktuğ.unu anlatan H.K., “Sadece kendim için değil; çocuğum için de ko.rkuyo.rum. Ö.fke problemi var. Çocuğuma sürekli ‘Sen küçüksün, az daha büyü. Seni de dö.vece.ğim’ diyordu Çocuğumun asla ona verilmesini istemiyorum” dedi. (DHA)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top