Didem Arslan Yılmaz, karı kocayı canlı yayında yüzleştirdi

SON HABER

Didem Arslan Yılmaz, karı kocayı canlı yayında yüzleştirdi

Kırklareli’de yaşayan 37 yaşındaki Sezgin Koç, 1,5 yıl önce tanıştığı ve Mart ayında evlendiği 26 yaşındaki karısı Elif Koç’u bulmak için Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’ye katıldı. Karısının başka bir adamdan olan çocuğuna sahip çıkan Sezgin Koç, 9 aylık karısının kendisini 7 çocuklu, 7 torunlu bir adamla aldattığını iddia etti

Didem Arslan Yılmaz, karı kocayı canlı yayında yüzleştirdi

Didem Arslan Yılmaz, Sezgin Koç’un kaçan karısını buldu. Elif Koç canlı yayında kocası ve kaynanası Süheyla hanım ile yüzleşti. Elif “Kocam annesine bile kötü davranıyordu. Bana kim bilir neler yapar dedim. Bana tokat attı. O yüzden evi terk ettim” dedi. 7 ay sonra karısı ile yüzsüze görüşen Sezgin Koç ise “Her şeye rağmen Elif’i çok seviyorum” dedi.

“BANA KABUSU YAŞATTI, O YÜZDEN YAVUZ’A KAÇTIM”
Kendisinden 20 yaş büyük sevgilisine kaçan Elif Koç, Sezgin ile birlikte olduğu zamanların kabus olduğunu iddia etti, ablası ve çocuğuna hakaret edildiğini ileri sürdü. Sezgin Koç ise karısının, kendi çocuğunu satmak istediğini söyledi.

KAÇTIĞI ADAMIN KARISI YAYINA BAĞLANDI
Elif Koç’un kaçtığı Yavuz’un eşi Semra da yayına telefon ile bağlandı, “Sezgin kötü ise Yavuz daha kötü. Elif yağmurdan kaçarken doluya tutuldu” dedi.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top