Burak Özçivit, eleştirilere cevap verdi

SON HABER

Burak Özçivit, eleştirilere cevap verdi

Cinsel istismar suçlamasıyla yargılanan Kevin Spacey ile poz vermesi sonrası tepki alan Burak Özçivit sessizliğini bozdu.
Magazin dünyasının en popüler ünlü çifti Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, önceki gün Etiler’deki bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı.

Karan adında bir oğulları olan Özçivit ailesi, şimdilerde ikinci bebeklerini kuacaklarına almak için gün sayıyor.

“Karan bekliyor”
Hamileliğinin çok iyi gittiğini söyleyen Evcen “Aklımızda iki isim seçeneği var ama henüz karar vermedik. Karan kardeş fikrine alıştı, ‘Gelsin hemen’ diyor” dedi.

10 milyon TL’lik hediye
Sabah’ta yer alan habere göre, Burak Özçivit, ikinci bebeklerine hamile olan eşi Fahriye Evcen’e doğum hediyesini aldı. Özçivit, güzel oyuncuya 10 milyon lira değerinde beyaz bir cip hediye etti.

Ünlü çift, gittileri mekandan Fahriye Evcen’in bebek hediyesi olan 10 milyon TL’lik ciple evlerine döndü.

Aşerme hurafe
Aşermenin hurafe olduğunu söyleyen oyuncu “Sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Şunu yemeyeyim, kilo alırım modunda değilim” diye konuştu.
“Gerekeni yaptım”
Katar’da katıldığı organizasyonla çok konuşulan Burak Özçivit, 30’dan fazla taciz iddiasıyla suçlanan Amerikalı oyuncu Kevin Spacey ile birlikte verdiği pozlar sorulunca “Planlı yapılan bir görüşme değildi. Türk dizileri üzerine sohbet ettik. Ben detayları sonradan öğrendim. Gündemi takip etmiyorum, açıkçası bilmiyordum. Zaten paylaşımı sildim. Gerekeni yaptım” yanıtını verdi.

Çok eleştiri alan Burak Özçivit’e gelen en sert tepki Tuba Ünsal’dan gelmişti: “Para karşılığında tüm dünyanın karşısında durduğu taciz ve tecavüzle yargılanan bir oyuncuyla yan yana poz vermek! Utanıyorum sizden”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top