Bu kez alışveriş için gelmediler! Yurt dışına kaçamadan enselendiler

SON HABER

Bu kez alışveriş için gelmediler! Yurt dışına kaçamadan enselendiler

Edirne ve çevre illerde telefon hırsızlığı yaptıkları tespit edilen ve ve polisin çalışmasıyla yurt dışına kaçamadan yakalanan Bulgaristan uyruklu 4 şüpheli tutuklandı. Kapıkule Sınır Kapısında durdurulan araçta ise çalıntı olduğu değerlendirilen 5 cep telefonu bulundu.

Edirne ve çevre illerde telefon hırsızlığı yaptıkları tespit edilen ve ve polisin çalışmasıyla yurt dışına kaçamadan yakalanan Bulgaristan uyruklu 4 şüpheli tutuklandı.

İddiaya göre alışveriş merkezinde cep telefonu çalındığını öne süren kişi polise başvurdu.

Bu kez alışveriş için gelmediler! Yurt dışına kaçamadan enselendiler

Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Yankesicilik Büro Amirliği ekipleri güvenlik kameralarından telefonu çaldıkları iddia edilen kişilerin alışveriş merkezinden ayrıldıkları otomobilin plakasını tespit etti.

SINIR KAPISINDA YAKALANDILAR
Söz konusu araç Bulgaristan’a çıkış yapmak üzere geldiği Kapıkule Sınır Kapısında durduruldu. Aramada çalıntı olduğu değerlendirilen 5 cep telefonu bulundu. Maria İ. (26), Georgi H. (27), Mariana I. (52), Ilenka I. (22) gözaltına alındı.

TUTUKLANDILAR
Zanlılar işlemleri sonrası Edirne Adliyesi’ne sevk edildi. Bulgaristan vatandaşı 4 şüpheli çıkarıldıkları hakimlikçe “yankesicilik” suçundan tutuklandı.

Şüphelilerin çevre illerde de benzer olaya karıştıkları tespit edildi. (AA)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top