Bu da ‘s.apık’ enişte! Baldızının fotoğraflarını er.otik sitelere koymuş…

SON HABER

Bu da ‘s.apık’ enişte! Baldızının fotoğraflarını er.otik sitelere koymuş…

Almanya’da yaşayan 36 yaşında ki F.F., baldızının resimlerini çıplak kadın fotoğraflarına fotomontajlayıp, internet sitelerinde paylaştı. Durumu baldızı tesadüfen öğrendi. Enişte hakkında şimdi 6 yıl 8 aya kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Trajikomik olay geçtiğimiz yıl Haziran ayında yaşandı. 34 yaşındaki S. S., isimli kadın, kendi fotoğraflarının montajlı halinin er.otik sitelerde yayınlandığını gördü. Şoke olan kadın hemen savcılığa giderek şikayette bulundu.

KENDİ FOTOĞRAFINI PO.RNO SİTESİNDE GÖRÜNCE ŞOKE OLDU
S. S., kız kardeşi L. F.’nin Almanya’da yaşadığını, kardeşinin eşi yani eniştesi olan F.F.’nin, kız kardeşinde bulunan aile fotoğraflarındaki kendisinin bulunduğu fotoğrafları, fotomontaj sistemiyle çıplak kadın resimlerine yapıştırarak çeşitli po.rno sitelerinde kullandığını, ayrıca kendisinin adını da kullanarak değişik ahlaksız kelimelerle paylaştığını savundu. S.S., paylaşılan fotoğraflar ile yazışmaları da delil olarak savcılığa sundu.

KÜFÜRLER EŞLİĞİNDE PAYLAŞMIŞ!
Fotoğrafları inceleyen savcılık, müşteki S. S.’nin yüz görüntüsü ile birlikte çok sayıda çıplak resim ve cinsel ilişki resminin, ismiyle paylaşıldığını, yine, ‘S… or..pu, or..pu baldızım S….’i s……rum, süper’ şeklinde yazılar bulunduğu belirledi.

ENİŞTE ‘KIZDIĞIM İÇİN YAPTIM’ DEMİŞ!
Tanık olarak ifadesi alınan S.S.’nin kardeşi L.F. ise ifadesinde, şüpheli F. F.’nin eşi olduğunu ve birlikte Almanya’da yaşadıklarını, eşiyle arası açılınca Türkiye’ye döndüğünü, Almanya’da yaşarken eşinin bilgisayarında ablasına ait po.rno resimler gördüğünü, eşine sorduğunda, bu tartışmadan dolayı ablası S. S.’ye kızdığı için bu resimleri bilgisayarına yüklediğini, resimleri silip, bir yerde kullanmayacağını söylediğini, ancak sonradan eşinin bu resimleri internet sitesinde paylaştığını söyledi.

Savcılığın, şüpheli F. F.’nin savunmasının alınması için Almanya adli makamlarına yazdığı yazının ardından, avukatı aracılığı ile bir dilekçe veren F. F., susma hakkını kullanmak istediğini bildirerek savunma yapmadı.

TÜRKİYE’YE GELİRSE TUTUKLANACAK
Olayla ilgili soruşturmayı yürüten savcılık tarafından hazırlanan iddianamede, enişte F. F. hakkında, ‘Hakaret’ ve ‘Verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme’ suçlarından toplamda 1 yıl 4 aydan 6 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle Asliye Ceza Mahkemesi’ne dava açıldı. Şu an Almanya’da bulunan F.F. Türkiye’ye dönerse tutuklanacak.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top