Connect with us

BTAYTD ailesi iftarda buluştu

Balkanlar

BTAYTD ailesi iftarda buluştu

Batı Trakya Azınılğı Yüksek Tahsilliler Derneği, yönetici ve gönüllü olarak çalışanları, düzenlenen iftar sofrasında bir araya geldi.

2 Nisan Salı akşamı BTAYTD İskeçe Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar sofrasına dernek yöneticileri, derneğe bağlı gönüllü olarak faaliyetlerde bulunan ve kollarda gönüllü olarak çalışan üyeler katıldı.

İftara Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolusu Aykut Ünal ve eşi İlayda Ünal, muavin konsoloslar, ataşeler ve konsolsuk personeli de katıldı. 

Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen iftar proramında konuşan BTAYTD başkanı Hüseyin Baltacı, BTAYTD’de oluşan aile ortamı çerçevesinde yapılan çalışmaların çok önemli sonuçlar doğurduğunu söyleyerek, yönetici arkadaşları ve gönüllü olarak dernek çalışmalarına katılan herkese teşekkür etti. Baltacı iftar sofrasını şereflendiren Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolosu ve ekibine de teşekkür etti. 

Daha sonra bir selamlama konuşması yapan Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolosu Aykut Ünal, iftar daveti için BTAYTD Başkanı Dr. Hüseyin Baltacı’ya teşekkür ederek, BTAYTD ailesiyle birlikte iftar sofrasında bulunmaktan son derece memun olduklarını ifade etti. Derneğin, gönüllülük esasına dayanan bütün çalışmaların toplum için büyük faydası olduğuna dikkat çeken Başkonsolos, dernek yönetimi ve gönüllü çalışanlarını tebrik etti. 

İftar programına katılanlar daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi. 

milletgazetesi.gr

Continue Reading
You may also like...
To Top