Bir zamanlar ‘meteliğe kurşun atıyordu’: 35 dakikada bir milyon kazandı

SON HABER

Bir zamanlar ‘meteliğe kurşun atıyordu’: 35 dakikada bir milyon kazandı

Bugün herkes onu kariyerindeki başarılarla tanıyor. Ama daha da ötesi kazandığı milyonları harcama biçimiyle hiç gündemden düşmüyor. En lüks markaların imzasını taşıyan, servet değerindeki çantaları; yaşadığı birbirinden lüks evler, küçücük çocukları için satın aldığı pahalı hediyeler… Kısaca özetlersek kazandığı parayı, geçmişteki zor yıllarının intikamını alırcasına, kelimenin tam anlamıyla har vurup harman savuruyor… Ve yine “parasal” bir konuyla gündemin ilk sıralarına yerleşti.

Bir zamanlar meteliğe kurşun atıyordu: 35 dakikada bir milyon kazandı
KAZANDIĞI PARA HERKESİN ÇENESİNİ YORDU
Evet… Cardi B’den söz ediyoruz… Bir zamanlar ekonomik olarak güçlük çeken sonra da kariyerinde zirveye çıkıp parasını düşünmeden harcayan Cardi B.’nin son birkaç gündür bütün dikkatleri üzerine çekmesinin nedeni yine parası. Ama bu kez harcadığı değil, kazandığı para. Gerçek adı Belcalis Almánzar olan 30 yaşındaki şarkıcı, geçen hafta sonu Miami’de bir özel etkinlikte sadece 35 dakika konser verdi ve bunun karşılığında tam 1 milyon dolar kazandı…

Bir zamanlar meteliğe kurşun atıyordu: 35 dakikada bir milyon kazandıDEKONTU PAYLAŞTI
Yarı Dominikli yarı Trinidadlı olan Cardi B, geçen cuma günü Miami’de üst düzey bankacıların konuk olduğu bir gecede sahneye çıktı. Ertesi gün de Twitter sayfasına girip bu konuda bir mesaj paylaştı. Cardi B ” Dün akşam Amerika’nın en iyi bankacıları için bir sahne performansı sergiledim. Sahneye çıkmak benim için bir tutku” satırlarını yazdı. Bunun üzerine bir takipçisi, Cardi B’nin “arka bahçede konser verdiğini” yazıp onu eleştirdi. Ünlü şarkıcı da bunun altında kalmadı ve yine sosyal medya sayfasından şu yanıtı yazdı: “400 kişilik özel bir etkinlikte seçkin bankacılar için sadece 35 dakikalık bir konser verdim. Karşılığında bana 1 milyon dolar ödeme yapıldı. Bunu bir düşünün, Grammy kazanan biri hakkında yazıyorsunuz.” Hatta Cardi B bununla yetinmeyip o gece kazandığı 1 milyon doların dekontunu da paylaştı sayfasında.

‘RAKAMLARDAN SÖZ EDELİM’: Bu, Cardi B’nin kazandığı milyonları ilk kez böyle gözler önüne serişi değil. Ünlü şarkıcı 2019 yılında çıktığı ABD turnesinde de her sahne performansı için 1 milyon dolar kazandığını konu eden bir haberi de sosyal medyadan paylaşıp kendini övdü. Cardi B. “Dikkat edin…Sadece 7 gösteriydi… Rakamlardan söz edelim” diye yazdı.

Bir zamanlar meteliğe kurşun atıyordu: 35 dakikada bir milyon kazandı

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top