Beklenen görüşmenin tarihi belli oldu! Kemal Kılıçdaroğlu ile Sinan Oğan yarın bir araya gelecek

SON

Beklenen görüşmenin tarihi belli oldu! Kemal Kılıçdaroğlu ile Sinan Oğan yarın bir araya gelecek

14 Mayıs seçiminde aldığı oy sonrası 2. turun belirleyicisi olarak görülen Sinan Oğan’ın kimi destekleyeceği merak edilirken, beklenen görüşmenin tarihi belli oldu. Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu ile Oğan yarın bir araya gelecek.

ATA İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, 14 Mayıs seçiminde yüzde 5.17 oy oranına ulaşarak, 2. tur için tüm gözlerin çevrildiği isim haline geldi. Millet İttifakı’nı oluşturan partilerden Gelecek Partisi’nin Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile dün bir araya gelen Oğan, kritik bir görüşme daha gerçekleştirecek.

KILIÇDAROĞLU’NU MU DESTEKLEYECEK?
2. turda hangi adayı destekleyeceği merak konusu olan Oğan, yarın CHP lideri ve Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşecek.

“KARARINI 19 MAYIS’TA AÇIKLAYACAK”
Öte yandan; gazeteci Kürşad Oğuz dün yaptığı paylaşımda Sinan Oğan’ın kararını 19 Mayıs’ta açıklayacağını duyurmuştu. Oğuz, “Sinan Oğan’la konuştum. Sesi kısılmış, hafif hasta. ‘Kararımızı 19 Mayıs’ta açıklayacağız’ dedi. Manidar tarih. İttifak içi fikir teatisi hala sürüyormuş” ifadelerini kullanmıştı.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top