Bebeğini kucağına alan oyuncu Yağmur Ün, ilk aile pozunu paylaştı

SON HABER

Bebeğini kucağına alan oyuncu Yağmur Ün, ilk aile pozunu paylaştı

Hamile olduğunu öğrendikten sonra sessiz sedasız doktor Doğaç Ergezen ile nikah masasına oturan oyuncu Yağmur Ün, ilk bebeğini kucağına aldı. Güzel oyuncu, “Su Diana” adını verdikleri kızı ve eşiyle verdiği aile pozunu da sosyal medya hesabından yayınladı.

Yıllar önce yayınlanan Alemin Kıralı ve Söz dizilerindeki başarısıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan güzel oyuncu Yağmur Ün, hamile kaldığını öğrendikten sonra ağustos ayında doktor Doğaç Ergezen ile nikah masasına oturdu. Evliliğini gözlerden uzak yaşayan Ün, önceki gün ilk bebeğini kucağına aldı.

Bebeğini kucağına alan oyuncu Yağmur Ün, ilk aile pozunu paylaştı

BEBEĞİYLE POZLARINI PAYLAŞTI
Bebek heyecanı yaşayan ikili, kızlarına “Su Diana” adını verdi. Instagram hesabından kızı ve eşiyle verdiği aile pozunu yayınlayan başarılı oyuncu, “Su Diana Ergezen. 16 Aralık 2022.. Ne müthiş serüvendi ama. Hayatımın aşkı Doğaç Ergezen, İyi ki” diyerek bu süreçte yanında olan doktor ve hemşirelere teşekkür etti. Ergezen de eşi ve bebeğiyle olan fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sundu.

Bebeğini kucağına alan oyuncu Yağmur Ün, ilk aile pozunu paylaştıBebeğini kucağına alan oyuncu Yağmur Ün, ilk aile pozunu paylaştıBebeğini kucağına alan oyuncu Yağmur Ün, ilk aile pozunu paylaştıBebeğini kucağına alan oyuncu Yağmur Ün, ilk aile pozunu paylaştıBebeğini kucağına alan oyuncu Yağmur Ün, ilk aile pozunu paylaştı

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top