Bakan Muş 4 zincir marketin yöneticisi ile bir araya geldi! Paylaşımı gören herkes aynı yorumu yapıyor

SON HABER

Bakan Muş 4 zincir marketin yöneticisi ile bir araya geldi! Paylaşımı gören herkes aynı yorumu yapıyor

Asgari ücretin açıklamasının hemen ardından fırsatçılar harekete geçti ve marketlerde etiketler değişti. Ticaret Bakanı Mehmet Muş ise bugün 4 zincir marketin yöneticisini ağırlayarak kendilerine uyarılarda bulunduklarını belirtti. Artık “uyarı”dan fazlasının yapılması gerektiğini düşünen vatandaşlar ise bu paylaşımın altında tepkilerini dile getirdi.

Asgari ücretin 8.506 TL olarak açıklanmasının ardından marketlerde etiketler bir anda değişmeye başladı. Bu fırsatçılık vatandaşı canından bezdirirken Ticaret Bakanlığı harekete geçti ve marketlere yönelik denetim başlatıldığını duyurdu.

4 MARKET YÖNETİCİSİ SÖZLÜ OLARAK DA UYARILDI
Ticaret Bakanı Mehmet Muş da 4 ulusal zincir marketin yöneticisini makamında ağırladı ve kendilerinin etiketler konusunda uyarıldığını söyledi. Muş’un tweet’inde “Ülkemizde en fazla şubeye sahip 4 ulusal zincir marketin genel müdürleriyle bir araya gelerek asgari ücret zammı sonrası etiket fiyatlarıyla ilgili uyarılarda bulunduk. Ticaret Bakanlığı olarak sahada denetimlerimizi yoğun şekilde sürdürmekteyiz. Haksız fiyat artışlarıyla mücadelede Bakanlık olarak elimizdeki tüm denetim imkanlarını sonuna kadar kullanmakta kararlıyız” ifadeleri yer aldı.

Bakan Muş'un zincir marketlerin yöneticilerini uyarması gündem oldu! Herkes aynı yorumu yapıyor

SOSYAL MEDYADAN İSYAN ETTİLER
Bu paylaşım ise fiyatlar konusunda canından bezen vatandaşları isyan ettirdi. Bakan Muş’un paylaşımının altına yorum yapan onlarca kişi, artık “uyarı”dan çok daha fazlasının yapılması gerektiğini belirtti.

İşte o yorumlardan bazıları:

Bakan Muş'un zincir marketlerin yöneticilerini uyarması gündem oldu! Herkes aynı yorumu yapıyorBakan Muş'un zincir marketlerin yöneticilerini uyarması gündem oldu! Herkes aynı yorumu yapıyorBakan Muş'un zincir marketlerin yöneticilerini uyarması gündem oldu! Herkes aynı yorumu yapıyorBakan Muş'un zincir marketlerin yöneticilerini uyarması gündem oldu! Herkes aynı yorumu yapıyorBakan Muş'un zincir marketlerin yöneticilerini uyarması gündem oldu! Herkes aynı yorumu yapıyorBakan Muş'un zincir marketlerin yöneticilerini uyarması gündem oldu! Herkes aynı yorumu yapıyor

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top