Bahar Candan’ın çı.plak pozları ifşa oldu! Takipçilerinden tepki yağıyor

SON

Bahar Candan’ın çı.plak pozları ifşa oldu! Takipçilerinden tepki yağıyor

Fenomen Bahar Candan’ın bir asansöre bindiği anlardaki ç.ıpla.k pozları ifşa oldu. Candan’ın kalçasını kameraya gösterdiği görülürken, fotoğrafları görenler hem fotoğrafları paylaşanlara hem de Bahar Candan’a tepki gösterdi.

Yaptıkları ilginç hareketlerle zaman zaman gündeme gelen Candan kardeşlerden Bahar Candan’ın ç.ıpl.ak fotoğraflarının ifşa edilmesi ağızları açık bıraktı.

ÇI.P.LAK POZLARI SIZDIRILDI
İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Bahar Candan uzun süreden bu yana gündemde yer almıyordu. Fenomen Bahar Candan’ın son olarak ç.ıpl.ak fotoğrafları sızdı. Sosyal medyada öne çıkan hesaplardan biri Candan’ın ç.ıp.lak şekilde her yerini gösterdiğini anları paylaştı.

TEPKİ YAĞDI
Candan videoda elinde bir havluyla üzerini kapatırken kameraya göğüslerini ve kalçasını gösteriyor. Bu anlar sosyal medyada olay olurken “Bu ne rezillik”, “Para için yazık yaptıklarına bak” tepkileri yağdı.

İşte o pozlar:

Bahar Candan'ın çırılçıplak pozları ifşa edildi! İzleyenler büyük tepki gösterdiBahar Candan'ın çırılçıplak pozları ifşa edildi! İzleyenler büyük tepki gösterdi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top