Atilla Taş, Erdoğan’ın elinden ödül alan Yılmaz Erdoğan’ı eleştirirken baltayı taşa vurdu

SON HABER

Atilla Taş, Erdoğan’ın elinden ödül alan Yılmaz Erdoğan’ı eleştirirken baltayı taşa vurdu

Şarkıcı Atilla Taş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden ödül alan oyuncu, yönetmen ve yazar Yılmaz Erdoğan’a “Hep soldan, haklardan dem vursan da düzenin adamı olduğunu da bilirdim hep. Otlu peynir kokulu abimiz” sözleriyle tepki gösterdi. Taş’ın “Peynir kokulu” ifadesi ise sosyal medya kullanıcılarını kızdırdı.

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri, geçtiğimiz gün büyük bir törenle sahiplerini buldu. Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda oyuncu, senarist, yönetmen ve şair Yılmaz Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü’nü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden aldı. Bu duruma şarkıcı Atilla Taş sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

“OTLU PEYNİR KOKULU ABİMİZ”
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden ödül aldığı için Yılmaz Erdoğan’ı eleştiren Taş, “Yılmaz Erdoğan yağlıya tuzluya karışmazdın bilirim. Hep soldan, insandan, haklardan dem vursan da, aslında düzenin adamı olduğunu da bilirdim hep. Bu fotoğrafla anılacaksın bundan sonra. Otlu peynir kokulu abimiz” ifadelerini kullandı.

Atilla Taş’tan Erdoğan’ın elinden ödül alan Yılmaz Erdoğan’a sert sözler: Otlu peynir kokulu abimiz

“PEYNİR” İFADESİ TEPKİ ÇEKTİ
Bu sözler sonrası Taş da eleştirilerin hedefinde yer aldı. Taş’ın Yılmaz Erdoğan için “Otlu peynir kokulu abimiz” ifadelerini kullanması sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

Atilla Taş'tan Erdoğan'ın elinden ödül alan Yılmaz Erdoğan'a sert sözler: Otlu peynir kokulu abimizAtilla Taş'tan Erdoğan'ın elinden ödül alan Yılmaz Erdoğan'a sert sözler: Otlu peynir kokulu abimizAtilla Taş'tan Erdoğan'ın elinden ödül alan Yılmaz Erdoğan'a sert sözler: Otlu peynir kokulu abimizAtilla Taş'tan Erdoğan'ın elinden ödül alan Yılmaz Erdoğan'a sert sözler: Otlu peynir kokulu abimizAtilla Taş'tan Erdoğan'ın elinden ödül alan Yılmaz Erdoğan'a sert sözler: Otlu peynir kokulu abimiz

TEPKİLER SONRASI BİR PAYLAŞIM DAHA YAPTI
Taş ise gelen tepkilere dayanamayarak bir açıklama daha yaptı. O paylaşımında ise şu ifadeler yer aldı: “Bazı kuş beyinliler tweetin altına, yok abartma, yok Cumhurbaşkanı, yok ödül falan diye savunmuş Yılmaz efendiyi. Bak kardeşim bir ülkede yüzbinlerce insan mağdursa ve bir aydın gidip halâ ödül alıyorsa, yapılan her şeyi onaylıyor demektir. Defol şimdi!”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top