Aslanların Yuvası’ndan “intikam” açıklaması

SON HABER

Aslanların Yuvası’ndan “intikam” açıklaması

Nablus merkezli direniş grubu Aslanların Yuvası işgal rejiminin dün akşam Nablus’un Huvvare kasabasında işgal güçlerinin Ammar Muflih isimli Filistinli bir genci şehit etmeleri üzerine yaptığı açıklamada, işgalciden işlediği cinayetin intikamını alacağını duyurdu.

Aslanların Yuvası'ndan "intikam" açıklaması
Aslanların Yuvası grubu yaptığı basın açıklamasında şehitlerin kanlarının sadece devrimin yakıtı olacağını hatırlatarak, mücahitlerinin dün sabah 08.00 civarında işgal güçlerinin Nablus’un Re’su’l-Ayn mıntıkasına yaptığı baskına yoğun bir şekilde ateş ederek karşı durduğunu hatırlattı.

İşgal güçlerinin herhangi bir baskın düzenlemesi halinde karşısına çıkıp direneceğini dile getiren Aslanların Yuvası, tüm halktan da işgalcilerin baskınları karşısında cesaretle meydanlara çıkmalarını ve direnmelerini istedi.

Siyonist işgal güçlerine mensup bir asker dün akşam saatlerinde Nablus’un Huvvare kasabasının ana caddesinde Ammar Muflih isimli bir gence sıfır mesafeden ateş ederek yaralamış, Filistin Kızılayı ekiplerinin yaralı gence yaklaşmasını engelleyen işgal güçleri onu siyonistlere ait sağlık merkezlerinden birine nakletmiş ancak bir süre sonra onun kaldırıldığı sağlık merkezinde hayatını kaybettiği haberi alınmıştı.

Filistin Enformasyon Merkezi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top