Aşk yaşadıkları konuşulan İlayda Alişan ve Alp Navruz, birbirini takip etmeye başladı

SON HABER

Aşk yaşadıkları konuşulan İlayda Alişan ve Alp Navruz, birbirini takip etmeye başladı

Dizi sektörünün başarılı oyuncularından İlayda Alişan ve Alp Navruz’un Etiler’de gerçekleşen bir partide yakınlaştığı ileri sürüldü. Hakkında aşk iddiasına sessiz kalan ikili, sosyal medyada birbirini takip etmeye başladı.

Meslektaşı Ayça Ayşin Turan’dan evlilik yolunda ayrılan Alp Navruz’un Etiler’de gerçekleşen bir derginin partisinde İlayda Alişan’la yakınlaştığı iddia edilmişti. Yan yana saatlerce sohbet eden ikili, gece boyunca dans edip eğlendiği söylendi. Haklarında aşk iddiasıyla ilgili sessiz kalan ikiliden beklenen hamle geldi.

TAKİPLEŞMEYE BAŞLADILAR
İkili haklarında çıkan aşk iddialarına yalanlamazsak, flaş bir adım attı. 26 yaşındaki İlayda Alişan ve 32 yaşındaki Alp Navruz, Instagram’dan birbirini takip etmeye başladı. Alişan, geçtiğimiz aylarda Kanal D ekranlarında yayınlanan Seversin dizisinde Burak Yörük ile başrolü paylaşmış ve rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı.

Aşk yaşadıkları konuşulan İlayda Alişan ve Alp Navruz, birbirini takip etmeye başladıAşk yaşadıkları konuşulan İlayda Alişan ve Alp Navruz, birbirini takip etmeye başladıAşk yaşadıkları konuşulan İlayda Alişan ve Alp Navruz, birbirini takip etmeye başladı

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top