Antalya’da bir kişi tartıştığını annesi bo.ğaz.ından b.ıcak.layar.ak ka.tle.tti

SON HABER

Antalya’da bir kişi tartıştığını annesi bo.ğaz.ından b.ıcak.layar.ak ka.tle.tti

Antalya’da bir kişi, tartıştığı annesini bo.ğazı.ndan bı.çaklayar.ak ö.ldü.rdü. Komşuları tarafından yakalanıp polise teslim edilen şüpheli gözaltına alındı.
Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Yeşilbahçe Mahallesi 1468 sokaktaki 4 katlı apartmanın ikinci katında yaşanan olayda 37 yaşındaki Y.E.T. ile alışverişten dönen 61 yaşındaki annesi Zübeyda Tıraş, henüz bilinmeyen bir sebepten tartışmaya başladı.

Tartışmanın giderek büyümesi üzerine Y.E.T., o sırada elma yiyen annesine ekmek bı.çağı.yla sa.ldırm.ya başladı.

Annesini boğ.azın.dan b.ıça.kladı
İkilinin arasında yaşanan arbedede Y.E.T. annesini bo.ğazı.ndan bı.çakl.adı. Olay anında tartışma ve bağrışma sesleri duyan komşuları, daireye gelerek kapıyı çaldı. Bir süre sonra kapı açılırken, iddiaya göre Y.E.T’nin elinde kan izlerini gören komşuları, içeri girmek istedi.

Kaçarken komşular ya.kala.dı
Panikleyen Y.E.T. kaçmak istediği sırada komşuları tarafından yakalandı, polise haber verildi.

İHA’nın haberine göre, olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Adrese gelen sağlık ekipleri, Zübeyda Tıraş’ın hayatını kaybettiğini tespit etti.

Ac.ılı babayı yakınları teselli etti
Polisler, ters kelepçeleyip şüpheli Y.E.T.’yi gözaltına alırken, olay anında evde olmayan baba Süleyman Tıraş, eve geldiğinde büyük üzüntü yaşadı.

Süleyman Tıraş, yakınları tarafından teskin edilirken, Zübeyda Tıraş’ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top