Ali Yeşildağ “C.insel içerikli videosunu yayınlacağım” dedi, İnce’den yanıt gecikmedi

SON

Ali Yeşildağ “C.insel içerikli videosunu yayınlacağım” dedi, İnce’den yanıt gecikmedi

Son dönemde yayınladığı videolarda bazı siyasiler hakkında iddialar ortaya atan Ali Yeşildağ bugün de Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile ilgili c.insel içerikli bir video yayınlayacağını iddia etti. Yeşildağ’ın paylaşımına dakikalar içinde yanıt veren İnce, “Elinizde hangi sahte belge, hangi sahte dekont, hangi sahte görüntü varsa; 1 dakika bile beklemeden yayınlayın. Ne FETÖ’ye, ne PKK’ya, ne Hizbullah’a asla boyun eğmedim, eğmem. Hepinizle yargıda hesaplaşacağım” dedi.

Son zamanlarda sosyal medyada yayınladığı videolarda birçok tanınmış isme yönelik iddialarda bulunan Ali Yeşildağ’ın hedefinde bu kez 14 Mayıs seçimlerinden yarışacak dört adaydan biri olan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce vardı.

“BU HALK HER ŞEYİ BİLMELİ”
Yeşildağ, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Bel altı vurmayacaktım demiştim. Ancak şuan her şey mübah. Bu halk her şeyi bilmeli. Yarın saat 12:00’da Muharrem İnce’nin c.insel ilişki kasetinden bir bölüm paylaşacağım. Çocukları bu ekrandan uzak tutun” ifadelerini kullandı.

MUHARREM İNCE’DEN KASET İDDİASINA YANIT
Yeşildağ’ın paylaşımına dakikalar sonra yine Twitter üzerinden yanıt veren İnce, “Elinizde hangi sahte belge, hangi sahte dekont, hangi sahte görüntü varsa; 1 dakika bile beklemeden yayınlayın. Benim abdestimden şüphem yok. Ömrüm sizin ağababalarınızla mücadele etmek ile geçti. Ne FETÖ’ye, ne PKK’ya, ne Hizbullah’a asla boyun eğmedim, eğmem. Hepinizle yargıda hesaplaşacağım” dedi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top