Aldatan sevgilisinden öyle bir in.ti.ka.m aldı ki… Sandalyeye oturmasını istedi ve saçlarını ke.sti

SON

Aldatan sevgilisinden öyle bir in.ti.ka.m aldı ki… Sandalyeye oturmasını istedi ve saçlarını ke.sti

Sosyal medyada kısa sürede gündem olan bir videoda kendisini aldattığını iddia eden kız arkadaşını ce.zaland.ırmak isteyen adamın genç kadının saçlarını ke.stiği görüntülere yer verildi. Kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken görüntülerde genç kadının gözyaşları içinde sandalyede oturduğu ve adamın elindeki m.aka.sla sa.çlarını ac.ıma.dan ke.stiği görülüyor.


Re.dd.it’te yayınlanan bir görüntü sosyal medyada kısa sürede binlerce izlenme ve yoruma ulaştı. Aldatıldığını iddia ederek kız arkadaşının saçlarını k.s.en adama ait görüntüler kısa sürede sosyal medya kullanıcıları arasında tartışmalara neden oldu. Bazıları adamın davranışını onaylarken bazıları ise şi.dd.eti.n bir başka versiyonu olduğunu dile getirerek duruma tepki gösterdi.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Adam kız arkadaşının saçlarını ma.kas.a ke.ser.ken genç kadının gözyaşlarına hakim olamadığı fark edildi. O anlar sosyal medyada büyük tepki topladı. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü ih.ane.tin kötü bir şey olduğu konusunda hem fikir olurken cezalandırma yöntemini tartışmaya açtı.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top