Akılalmaz iddia! ABD’den Esenyurt’a geldi, hayatını kaybetti

SON HABER

Akılalmaz iddia! ABD’den Esenyurt’a geldi, hayatını kaybetti

ABD’li Cleoptra Mae Denms, estetik için ABD’den Türkiye’ye geldi. İstanbul Esenyurt’ta bir merkezle anlaşan kadın yağ aldırma ve saç ektirme işleminden sonra bir anda fenalaştı. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan kadının cenazesi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Akılalmaz iddia! ABD'den Esenyurt'a geldi, hayatını kaybetti
Amerikalı Cleoprea Mae Denms, 22 Ağustos’ta yağ aldırmak ve saç ektirmek için Türkiye’ye geldi. Denms, 26 Ağustos’ta istediği işlemleri yaptırmak için Esenyurt’taki özel bir kliniğe yattı. 46 yaşındaki Denms’e yağ aldırma ve saç ektirme işlemi yapıldı. Denms, işlemlerin ardından tedbir amaçlı hastanede müşahade altına alındı. Burada gözlem altında tutulan Denms, işlem yaptırdıktan 2 gün sonra fenalaştı. Ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Denms, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Denms’in cenazesi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

-esenyurtta-amerikali-kadin-estetik-sonrasi-oldu-iddiasi_5685_dhaphoto3

İDDİALARA CEVAP VERMEDİLER
Kadının yağ aldırma ve saç ekim işlemi yaptırdığı kliniğin yetkilileri, iddialara cevap vermezken işlemleri de kendilerinin yapmadığını öne sürdü.

-esenyurtta-amerikali-kadin-estetik-sonrasi-oldu-iddiasi_5685_dhaphoto2

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To Top